Satılık Tekneler

Ferrari Franchi’den Yeni F60 Süperyat
13.06.2016 Ferrari Franchi’den Yeni F60 Süperyat Ferrari Franchi tasarım stüdyosu ekibi, çizim masasında en son şekillenen projeleri F60 süperyatının detaylarını paylaştılar. İtalya’nın Genova kentinde çalışmalarını sürdüren tasarımcılar Marco Ferrari ve Alberto Franchi’nin, tasarım stüdyosu Ferrari Franchi'nin ekibi, tamamen alüminyum muhteşem bir süperyat konsepti ortaya çıkartmışlar.

Ferrari Franchi-F60

Yeni F60, modern tasarımıyla ve geniş güverte ile inanılmaz eğlence alanları olan bir yarı deplasman süperyat. İtalyan tasarımcılar Marco Ferrari ve Alberto Franchi’nin F60 ismini verdikleri yeni konseptinin tam boyu 60 metre, genişliği 11,30 metre, ağırlığı ise 1.000 GT olacak.

Motoryatta 12 konuk 6 kamarada ağırlanacak. Master kamarası yatın ön bölümünün tamamını kullanıyor. Ayrıca, özel balkonu bulunan, VIP özelliklerindeki bir kamarası da üst güvertede olacak.

Ferrari Franchi-F60 -2

Süperyatın kıç bölümünde 4,5 x 3 metre boyutlarındaki sonsuzluk havuzu, çevresinde oturma gruplarıyla dinlenme ve eğlenme için mükemmel bir ortam sunuyor. Önde ise master kamara, kendine bağımsız stüdyosu, sancak tarafındaki özel balkonu yat sahibine hem mahremiyet hem de inanılmaz büyük bir hacim sağlıyor.

F60'daki tender garajı yatın burun kısmına alınarak, kıçtaki hacim maksimize edilmiş olmasına rağmen hiç de küçük değil. Rahatlıkla biri 6,5 metre, diğeri 5 metre tender tekneleri ile birlikte 4,5 metrelik RHIB’de üst güvertenin ön bölümünde konulabiliyor.

Ferrari Franchi-F60 -3

Süperyatın kıç bölümündeki alt güvertede bulunan beach club, konuklara konforlu bir alan sunmasının yanı sıra rahatlıkla deniz girecekleri ve oturma grubunda dinlenebilecekleri, barında soğuk içeceklerini yudumlayabilecekleri bir alan sunuyor.

Süperyatın güneş güvertesindeki üstü kapalı alanda bar ve oturma grubu yer alıyor. Arka tarafta geniş konforlu güneşlenme minderinde konuklar rahatlayabilir ve manzaranın keyfini sürebilirler. Öne doğru ise güneşlenme minderleri ile dinlenme bölümü, bir jakuzi ve gölgelik alan bulunuyor. En üst güvertenin ön bölümü helikopter pisti olarak hizmet verecek. Helikopter olmadığında ise, bu bölüm yatta verilecek olan partiler için ideal bir alan olarak kullanılabilir.

Ferrari Franchi-F60 -4

2,90 metre su kesimi olan süperyatın, maksimum 20 knot hız yapması ve seyir hızının ise 18 knot olması hesaplanıyor. Süperyatın gövdesi ve üst yapısı alüminyum olacak ve süperyatta 11 mürettebat görev yapacak.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.