Satılık Tekneler

Feadship Yeni Serisi - 36m Süperyat
27.12.2016 Feadship Yeni Serisi - 36m Süperyat Feadship tersanesi, yeni 36 metre uzunluğundaki motoryatın üretimi için çalışmalara başladı. Süper lüks yatlarda konaklama ve böylesine yata sahip olma arasındaki büyük uçurumu kapatmak için köprü olmayı amaçlayan Maha Yacht Club ve Feadship tersanesi ile, yeni serinin şartnameleri üzerindeki çalışmalar son aşamasında gelindi. Yeni seri Feadship 36m, tersanenin son yıllarda üretim hattına alacağı ikinci seri olacak.

Feadship 36m

Sahibi 2013 yılında, Feadship tersanesindenözel istek ile kısıtlı demirleme imkanları olan, gözlerden uzak koyları keşfetmek için 34 metrelik bir yat tasarlanmasını istemişti. Hollandalı tersane, bu projenin üstünde çalışmaya başladıktan sonra, müşteri aynı şablondan satın alma niyetinde olan iki yeni müşteriyi daha tersane ile tanıştırdı.

Feadship 36m.

Projedeki 34 metrelik Moon Sand Too ve Kamino süperyatları bu yılın başlarında teslim edildi. Feadship tersanesinde halen 33,5 metre uzunluğundaki 3 ilave yatın üretimine devam ediliyor.

Feadship tersanesi ile Maha Yacht Club, şu anda yeni seri 36 metrelik yatların detayları üzerinde çalışmalarını sürdürüyorlar ve ilk ikisini ise 2019 yılının bahar aylarında faaliyete geçirmeyi hedefliyorlar.

Feadship 36m..

Maha Yacht Club’ı kısaca özetlemek gerekirse; Adrian Zecha, Stephen White ve Jonathan Breene yönetimindeki şirketin filosunda halen 6 Feadship yatı bulunuyor. Filodaki 4 yat yaz aylarını Akdeniz’de, bir tanesi Asya’da ve diğeri de Atlantik okyanusunun batı kıyılarında geçirdi.

Feadship 36m...

Filosuna yeni Feadship yatları eklemeye hazırlanan Maha Yacht Club, üyelerine 10 yıl boyunca 4 hafta süre ile charter yat tatilini garanti ediyor. Üyelik bedeli ise 3,5 milyon Euro olarak belirlenmiş durumda.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.