Satılık Tekneler

Feadship Süperyat "Megan" Suya İndi
14.02.2014 Feadship Süperyat "Megan" Suya İndi

Feadship Süperyat

Hollandalı yat üreticisi Feadship, ilk olarak 2011'de suya indirdiği süperyat Helix'i kısa sürede revize ederek yeniden suya indirdi. Öncesinde Helix adıyla denizlere açılan süperyat, kısa süren makyaj ve rötüşlerinin ardından yeni ismi 'Megan' ile yeniden hizmete başladı.

44.66 metre boyunda olan süperyat, en son teknolojileri ve olağanüstü yüksek seviyeli detaylarıyla dikkat çekiyor. Sinot Yacht Design'ın içini yaptığı Megan'ın dış tasarımı ise De Voogt Naval Architects tarafından yapıldı. Süperyat Megan'ın gövdesi çelik, üst yapısı ise aluminyum. Draft boyu 2.7 metre olan bu dev yatın genişliği de 9.20 metre. Ultra modern denge sistemleriyle sallanma hareketini mümkün olduğunca engelleyen motoryat bu sayede sorunsuz ve konforlu seyir hissini doruklara taşıyor.

Feadship Süperyat
Helix

Megan
'ın 14.5 knot sürate erişmesini sağlayan gücü 40 bin litre yakıt taşıma kapasitesine sahip deposunu kullanan makinelerinden geliyor. Megan, 1 tekne sahibi kabini olmak üzere 6 geniş suitinde 12 kişiyi rahatlıkla misafir edebiliyor. Personel konaklama kapasitesi ise 10.


Süperyat Megan'ın Teknik Özellikleri:

Built | Refit

Length

Builder

2011

44.66m (146'6"ft)

Feadship

Guests

Beam

Naval Architect

12

9.20m (30'2"ft)

De Voogt Naval Architects

Cabins

Draft

Interior Designer

6 Cabins

2.70m (8'10"ft)

Sinot Yacht Design

Crew

Speed

Exterior Designer

10

14.50 Knots

De Voogt Naval Architects

Sinot Yacht Design

 

www.feadship.nl

www.superyachttimes.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.