Satılık Tekneler

Feadship - ROCK.IT
25.11.2015 Feadship - ROCK.IT
Geçtiğimiz günlerde Amerika’da düzenlenen 56. Fort Lauderdale International Boat Show’un gözdesi, Feadship tersanesinde üretilmiş olan 60 metre uzunluğundaki ROCK.IT süperyatının, iç dekorasyon fotoğrafları yayınlandı.

Feadship -ROCK.IT

Geçtiğimiz yılın Ağustos ayında suya indirilen
ROCK.IT, fuarda büyük ilgi görmüştü. ROCK.IT, 2015 yılının yaz aylarını Amerika’nın kuzeydoğu sahillerinde geçirdi. Fuar için Florida’ya getirilen yat, Fort Lauderdale Yat Fuarı’nda (FLIBS) sergilendi.

Feadship -ROCK.IT-1 Feadship -ROCK.IT-2
Feadship -ROCK.IT-3 Feadship -ROCK.IT-4
 
Feadship tersanesinde 687 gövde numarası ile üretilen 60,35 metre tam boya sahip megayatın ,ilk kez yayınlanan iç dekorasyonu için söylenebilecek tek kelime, büyüleyici.. Süperyatta uzay çağı görünümler, klasik, geleneksel konforla kusursuz bir şekilde birleştirilmiş. 2015 yılında denizle buluşan ROCK.IT tamamıyla Hollandalı Sinot Yacht Design tarafından tasarlanmış. Gemi yapım mühendisliğinde ise, De Voogt Naval Architects imzası bulunuyor.

Feadship -ROCK.IT-5
Feadship -ROCK.IT-6 Feadship -ROCK.IT-7

Mermer ve taş, süperyatın dekorasyonun ana unsurları. Arkadan aydınlatmalı beyaz oniks mermer, Statuario mermeri ve siyah Portoro mermer plakaları ile harmanlanarak, zaten yüksek kaliteli olan iç dekorasyonu bir seviye daha yükseltmiş. 

Feadship -ROCK.IT-8 Feadship -ROCK.IT-9

Süperyat ROCK.IT, 10 konuğuna mükemmel bir uyku ortamı sunuyor. Kamaralarının dekorasyonu da klasik modern çizgiler taşıyor. Yatta, beş adet çok seçkin ve kendine has tarzını yansıtan kamara bulunuyor. Bu kamaralardan biri de ana güvertenin ön bölümünü tamamen kullanan, çok büyük alanlara sahip olan yat sahibi kamarası. Diğer konuk kamaraları ise alt güverteye konumlandırılmış. Konuklara eksiksiz hizmet vermek için, 12 mürettebat görev yapıyor. Mürettebat için biri kaptan kamarası olmak üzere, ayrıca altı kamara bulunuyor.

Feadship -ROCK.IT-10 Feadship -ROCK.IT-11

Çelik gövde ve alüminyum üst yapıya sahip olan ROCK.IT süperyatının en harika özelliklerinden biri de, güneş ışınlarının gücüne bağlı karararak, güneşlenme alanını gölgeliğe çeviren tavan penceresi. Bu özellik sayesinde açık alan keyfine harika bir konfor ekleniyor. Güneşlenme güvertesinde iki adet bar bulunuyor. Bunlardan biri arka bölümde, diğeri ise jakuzinin de bulunduğu ön bölümde yer alıyor. İki bar ortada yer alan servis alanı ile bölünmüş durumda.

Feadship -ROCK.IT-12 Feadship -ROCK.IT-13

Bunlara ilave olarak ROCK.IT sahip olduğu deniz oyuncakları ile de konuklarına farklı heyecanlar yaşatacak. 7 metre uzunluğundaki bir servis botunun da saklanabileceği garajda, jetski ve benzeri pek çok oyuncağa fazlasıyla yer bulunuyor.www.feadship.nl


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.