Satılık Tekneler

Farr 280 Boat Show için Hazır
09.02.2015 Farr 280 Boat Show için Hazır
14 Şubat'ta açılacak olan CNR Avrasya Boat Show’da, Tezmarin standında sergilenecek olan Farr 280, Düsseldorf fuarında gördüğü ilgiden sonra ilk kez İstanbul’da meraklıları ile buluşacak. Amerika’daki Key West yarışlarında harika bir performans gösteren Farr 280, yelken dünyasının ve yarış ekiplerinin ilgi odağı olacak gibi görünüyor. Farr One Design yaratıcısı Patrick Shaughnessy’de İstanbul’da olacak.

Farr 280 Boat Show için Hazır

Geçtiğimiz hafta “Quantum Key West Race Week” etkinliğine katılan dört Farr 280 arasından Joe Woods’un “Red” teknesi, diğer Farr 280 yelkenlilerinin önünde zafere ulaştı. İngiltere’den yarışa katılan ekip ilk yarışları olmasına rağmen nerede ise hatasız bir yarış çıkarttılar.

Farr 280 Boat Show için Hazır Farr 280 Boat Show için Hazır

Farr 280 yelkenlileri PHRF sınıfında sekiz tekne ile mücadele ettiler. Red yelkenlisinin PHRF 1 sınıfındaki birinciliği, Farr 280’in hızla büyüyen birincilikler listesine eklendi. Yaz başından bu yana üst üste katıldığı yarışlardaki performansı ve yarış kazanan tekne olması, üreticilerini fazlasıyla memnun etmiş durumda. CNR Avrasya Boat Show’da Tezmarin standında sergilenecek Farr 280 hakkında en detaylı bilgiler, Farr Yacht Design bölümü başkanı Patrick Shaughnessy’den alınabilecek. Patrick Shaughnessy’nin İstanbul’da bulunması, Farr ve Tezmarin’in CNR Avrasya Boat Show’a verdikleri önemin en önemli göstergesi.
 http://www.tezmarin.com/
http://farr280.com/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.