Satılık Tekneler

Fairline'dan" eSprit" Konsept
21.01.2014 Fairline'dan" eSprit" Konsept

Fairline'dan

Fairline'ın yeni konsept tasarımı eSprit, 2014 Londra Yat Fuarı'nda tanıtıldı. Fairline standının yepyeni 'görüntüsü' olarak sergilenen tasarım, geleceğin öngörüsü olmasının yanında Fairline'ın sınıfının lider stil ve performansından ödün vermemesi öne çıktı. Gövdesi, bio-epoksi reçine kullanılarak, en son teknolojilerle geliştirilen su geçirmez plasma yapının elde edilmesiyle oluşturuldu. Geri dönüştürülmüş sentetik tik kaplı güvertesinde aynı zamanda baş üstündeki oturma alanını kapatan, katlanılabilir güneş panelli T-top, teknenin göze çarpan özelliklerinden.

Konsept teknenin ergonomik açıdan optimize edilmiş iç düzeni, çok fonksiyonlu dümen pozisyonu, pedal gaz kontrolü ve LED kontrol ekranıyla fark yaratıyor.

Fairline'dan

Elektrik motoruyla 5 knot'a kadar sessiz seyir yapabilen Fairline'ın bu konsept teknesi, 400 beygirlik dizel motoruyla da 30 knot'a çıkabiliyor.

Fairline Boats'un tasarım müdürü Andy Pope, 'Tasarım sürecini, gelecekte fairline görünümü nasıl bir çizgide sürdürülebilir sorusuyla tamamladık. Teknenin boyutları, kullanılan materyaller, gerekli üretim aşamaları, tümüyle sürdürülebilirlik testi için biraraya geldi. Bunun sonucunda ortaya çıkan macera bizleride gerçekten etkiledi.' dedi.


http://www.fairline.com/tr/dealer/turkeyYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.