Satılık Tekneler

Fairline, Targa 53 GT
28.05.2015 Fairline, Targa 53 GT
Fairline, 53 ft’lik serisinin iç görsellerini yayınladı. Görsellerde farklı kabin dağılımları ve salon konfigürasyon çeşitleri mevcut.Fairline Targa 53 GT ve Squadron 53, alt güvertede aynı tasarıma sahip olacak. Tam genişlikteli master suit, gövdenin orta kısmında konumlanıyor olacak. 

Fairline-Targa-53-GT Fairline-Targa-53-GT-1

Fairline Targa 53 GT'nin başaltında yer alan VIP kamarada, çift kişilik yatak veya V-şeklinde ikiz yataklı versiyonlar mevcut. Her iki versiyonun VIP kamarasında, tavandan yere kadar uzanan boy aynası, ana temayı oluşturan aksesuar olarak göze çarpıyor. Üçüncü kamara ise, ikiz yataklı konfigürasyonla iskele tarafta konumlanıyor. Kabinler boyunca devam eden konik gövde camları, misafirlere güneş ışığından sonuna kadar faydalanma imkanı sağlıyor. 

Fairline-Targa-53-GT-2 Fairline-Targa-53-GT-3


Fairline Targa 53 GT'nin salonunda C-şeklinde bir oturma grubu ve ikiz dümen istasyonunun devamında, yükseltilmiş bir oturma alanı tasarlanmış. Bu kısımda dümen istasyonu, yükseltilmiş alandan iki basamak daha da yukarıda. 

Fairline-Targa-53-GT-4 Fairline-Targa-53-GT-5

Fairline Targa 53 GT ve Squadron 53, önceden de belirtildiği üzere ikiz, şaftlı makine düzeniyle geliyor. Müşterinin isteğine göre, çift Volvo veya çift Caterpillar ünite versiyonları mevcut. 

Fairline-Targa-53-GT-6 Fairline-Targa-53-GT-7

Serinin ilk tamamlanan motoryatı Fairline Targa 53 GT, 2015 Southampton Boat Show’da, 11-20 Eylül tarihleri arasında sergilenecek. 

Fairline-Targa-53-GT-8

Tüm yeni ve ikinci el Fairline marka tekneleri görüntülemek için TIKLAYINIZ ..  
 
http://www.fairline.com/
https://www.karina.com.tr/


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder