Satılık Tekneler

Fairline, Targa 38 Shadow S
21.05.2015 Fairline, Targa 38 Shadow S
Çarpıcı tarzı ve etkileyici hatları ile yeni çok özel Fairline Targa 38 Shadow-S, ilk görüşte içinde göz kamaştırıcı yüksek bir performans sakladığını hissettiriyor. Hız için tasarlanan yeni Fairline Targa 38 Shadow-S, denizde yüksek performans arayanları fazlasıyla mutlu edecek. Sahip olduğu güç ve özellikleri ile Fairline Targa 38 Shadow-S, hız tutkunlarının beklentilerini fazlasıyla karşılayacaktır.

Fairline, Targa 38 Shadow S

Türkiye temsilciliğini Karina Yatçılık’ın yaptığı İngiliz Fairline, yeni Targa 38 Shadow S modelinin denizcilik dünyasına tanıtımını, geçen hafta gerçekleştirdi.

Grafit renkli hard-top ve gövde rengi, reflektif gümüş camlar ve karbon fiber detaylar ile bezenmiş titanyum güverte rengi, özel bir serinin ruhunu tam olarak yansıtan, spor ama bir o kadar da lüks karbon dikişli mat turuncu deri döşemesi ile özel yapım Fairline Targa 38 Shadow S, görür görmez müthiş his veriyor.

Fairline, Targa 38 Shadow S-1

İngiliz Fairline tersanesi, merakla beklenilen Targa 38 Shadow S yatını ilk kez 2015 London Boat Show’da dünyaya tanıtmıştı. Bakışları üzerine çeken, stili ve yüksek performans özellikleri ile yeni Targa 38 Shadow-S,tek şey vaat ediyor; etkileme amaçlı bir güç. 

12,13 metre uzunluğundaki yeni Targa 38 Shadow-S yatında, manuel ya da elektrik kumandalı açılır tavan seçenekleri bulunuyor. Targa 38 Shadow-S'in arka bölümünde bulunan hidrolik platformlu tam boyu ise, 12,43 metre.

Fairline, Targa 38 Shadow S-2

Ana kamarası başaltında konumlandırılan teknenin kıç kamarası üç yataklı. İsteğe bağlı olarak 4 ile 7 kişinin konaklayabildiği Targa 38 Shadow-S’de, yatın baş bölümünde ebeveyn banyolu ve duş bölmeli çift kişilik geniş master kabin yer alıyor. Misafir kabininde üçüncü yatağa çevrilebilen oturma grubu opsiyonu sunuluyor. 

Su altına indirilebilen hidrolik yüzme platformu, opsiyon olarak müşterilerin isteklerine bırakılmış. 3,64 metre genişliğindeki Targa 38 Shadow-S, 636 litre yakıt kapasiteli. Ayrıca 296 litre su kapasitesi bulunuyor.
Çift motor ile 800 HP güç önerilen Targa 38 Shadow-S, standart olarak her biri 400 HP gücünde olan 2 adet Volvo Penta D6-400 EVC Dizel motor ile donatılıyor. Standart motorları ile Targa 38 Shadow-S 44 knot hıza erişebiliyor. Volvo joystick ve baş pervanesi opsiyonlar olarak bırakılmış.

Fairline, Targa 38 Shadow S-3 Fairline, Targa 38 Shadow S-4
Fairline, Targa 38 Shadow S-5 Fairline, Targa 38 Shadow S-6

Bu arada Fairline’ın iki yeni 53 modeli üzerinde çalıştığını da söylemeden geçmeyelim. Targa 53 Gran Turismo ve Squadron 53... Targa 53 GT, bu yıl Eylül ayında İngiltere’deki PSP Southampton Boat Show’da tanıtılacak. Squadron 53 ise, Ocak 2016’da ilk kez Avrupa’da meraklılarının karşısında 2016 yılının deniz sezonuna hazır şekilde çıkacak.

Tüm yeni ve ikinci el Fairline marka tekneleri görüntülemek için TIKLAYINIZ ..  


 
http://www.fairline.com/
https://www.karina.com.tr/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder