Satılık Tekneler

Fairline - Targa 62 GTO
01.09.2016 Fairline - Targa 62 GTO Targa 62 GTO, Fairline’ın yeni nesil motoryat model yelpazesinin, ilk tasarımı olarak piyasaya çıkacak. İtalyan Alberto Mancini tasarımı olan Targa 62 GTO’nun mühendisliğini de, dünyaca ünlü Hollandalı firma Vripack yaptı. Sportif bir motoryat olan Targa 62 GTO’nun son modellemeleri, 2017’de sahiplerine teslim edilecek biçimde hazır olacak. Tasarımcı Mancini’nin, yeni Targa 62 GTO’da daha şık ve akışkan hatlar tercih ettiği ilk bakışta göze çarpıyor. Motoryattaki yeni çizgiler İngiliz üretici için adeta bir devrim niteliğinde. 

Targa 62 GTO, alıcısına üç ayrı mutfak düzeni, uzun kokpit ve salon seçenekleri sunacak. Motoryatın iç mekanda dikkat çeken özelliklerinden başlıcaları; tam genişlikteki tekne sahibi kamarası, geniş ve kayarak açılan cam tavanı ve elektrikli sistemle yere doğru açılarak tamamen ortalıktan kaybolan kokpit kapısı. 

Motoryatın mühendisliğini üstlenen Vripack firması, asıl olarak sessizlik ve titreşimi azaltma hususlarında bir tasarım ortaya çıkartmak için çalıştı. Tüm bu çalışmalar Fairline’ın üstün üretim teknikleriyle birleşince, konfor açısından en üst seviyede bir model tasarlanmış oldu. Henüz motor seçenekleri ve teknik bilgileri açıklanmayan Targa 62 GTO’nun, merak edilen tüm detaylarının 2016 sonbaharındaki yat fuarlarında açıklanması bekleniyor.


www.fairline.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder