Satılık Tekneler

F1 Katar Takımı Son Hazırlıklarını Florida’da Yapıyor
24.10.2014 F1 Katar Takımı Son Hazırlıklarını Florida’da Yapıyor
2013 yılının Dünya Şampiyonu Katar takımı, 13-15 Kasım 2014 tarihlerinde kendi evlerinde Doha’da düzenlenecek olan 2014 UIM F1 H2O Dünya Şampiyonasının son hazırlıklarını Lakeland, Florida’da yapacak.

F1 Katar Takımı Son Hazırlıklarını Florida’da Yapıyor 
Mühendislik Bölüm Başkanı Brendan Power yönetimindeki testlerde takımın son altı yıldaki dördüncü şampiyonluğu için son testler gerçekleştirilecek, şampiyonada lider durumda bulunan İtalyan Pilot Alex Carella ve Amerika Florida’dan Shaun Torrente Florida’daki testlerde takım son ayarlarını yapacak.

F1 Katar Takımı Son Hazırlıklarını Florida’da Yapıyor 
2014 yılında takımın yeniden şampiyonluğu kazanması için yapılacak olan çalışmalarda İtalya Como’dan, uzun süredir takımın teknik şefi olan Atillio Donzelli ve 60 yıllık tecrübeye sahip Pennsylvania’lı pervane üreticisi Reading’ten David DeWald de katılacak.

F1 Katar Takımı Son Hazırlıklarını Florida’da Yapıyor

"Bir yıl amansız mücadele oluyor ve her yarıştan sonra bu fantastik dünyada serinin şampiyonluğu için yeni rakipleri de hesaba katmak gerekiyor" diyen Brendan, "Biz sürekli çıtayı yükselterek ekibimizin daha iyi yarışması için her gün daha çok çalışıyoruz ve QMSF’in (Katar deniz sporları Federasyonu) yeniden dünya şampiyonluğu serisini kazanması için büyük bir hevesle bize inanan herkesle birlikte gelişmelerde bulunuyoruz. Acımasız bir rekabet içindeyiz, dünya şampiyonluğu serisinde tüm rakiplerimiz bizi geçmek için çalışıyorlar.” diyerek sözlerini tamamladı.

F1 Katar Takımı Son Hazırlıklarını Florida’da Yapıyor

Orlando’dan sadece bir kaç saat mesafede olan Hamilton Gölü F1 yarış takımlarının test merkezi haline geldi. Takımlar ve pilotlar haftalar boyunca tekne gövdelerinin, motorlarının ve pervanelerinin geliştirilmesi için yoğun çalışmalar yapıyorlar. 

F1 Katar Takımı Son Hazırlıklarını Florida’da Yapıyor

F1 H2O serisinin 2014 şampiyonasının tacını giymek için sezon sonuna kadar 6 yarış kaldı. Şampiyonanın Kasım ayında 4 yarışı olacak. 13 – 15 Kasım 2014 tarihlerinde Doha, Katar’da kapışacak olan ekipler bir hafta sonra Birleşik Arap Emirliklerinde Abu Dabi’de kozlarını paylaşacaklar. Şampiyonun ve sezonun son yarışları ise yine Birleşik Arap Emirliklerinin Sharjah kentinde 18 – 19 Aralık 2014 tarihlerinde düzenlenecek.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.