Satılık Tekneler

Extreme Sailing Series St. Petersburg’da
31.08.2016 Extreme Sailing Series St. Petersburg’da Extreme Sailing Series 5. ayak yarış haftası 1 Eylül’de start alıyor. St. Petersburg’un büyüleyici atmosferinde gerçekleşecek olan yarışlar, Neva Nehri’nde 800x300 metrelik alana kurulacak olan dar parkurda gerçekleşecek.

Extreme Sailing Series

NC32 tipi foiling katamaranların nefes kesici mücadelesi sadece birbirleriyle değil, Neva Nehri’nin zorlu doğal koşullarıyla da olacak.

Extreme Sailing Series

Nehrin standart akan 2 knot akıntısında, değişken rüzgar koşullarında gerçekleşecek olan yarışlar, hafta boyunca birbirleriyle kıyasıya mücadele edecek olan yelkencileri hayli zorlayacak.

Extreme Sailing Series-3

Meşhur Embankment Sarayı’nın önünde, Troitskiy ve Drostsovyy köprüleri arasında yarışacak olan yelkenciler şehrin büyüleyici atmosferine farklı bir hava katacak. Yarışlar, yarın açılacak olan yarış köyünden rahatlıkla seyredilebilecek. Yarış köyü, parkurun hemen kıyısı olan St. Petersburg’un kalbindeki Zayachii Adası’nda kurulu.

Extreme Sailing Series-4

Extreme Sailing Series’in 5. ayak mücadelesi her zaman olduğu gibi organizasyonun resmi internet sitesinden canlı olarak yayınlanacak. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder