Satılık Tekneler

Explorer Kilkea’nın Yapımı Sürüyor
03.08.2016 Explorer Kilkea’nın Yapımı Sürüyor Vietnam’daki Vard tersanesinde yapımı devam eden, explorer tipi dev süperyatın ‘kaba inşaatı’ tamamlandı. İki yıl içinde teslim edileceği belirtilen 81,7 metre boyundaki Kilkea tamamlandığında, dünyanın en büyük 20 explorer süperyatı arasına girecek. 

Kilkea

Çelik ve aluminyumdan üretilen Kilkea’nın iç ve dış tasarımını, Londralı şirket Bannenberg & Rowell yaptı. Süperyat Kilkea, diğer tüm explorer’lar gibi olmazsa olmaz dalış merkezi, helikopter pisti, denizaltı iskelesi ve yüzme havuzuna sahip olacak. 

Kilkea2

Gelişmiş üretim tekniklerinin uygulandığı yapım sürecine rağmen Kilkea, hala muazzam kişiselleştirme seçeneklerini saklı tutuyor. Vard tersanesi, 16 kamarasında 32 misafiri ağırlayabilecek 1 numaralı iç düzen versiyonuyla birlikte, daha ‘özel’ olan 12 kamaralı 2 numaralı versiyonu alıcının ihtiyacına sunuyor. Özel düzen versiyonunda, 12 misafir kamarasından ikisini VIP suitler oluşturuyor. Bu suitlerin özel gözlem salonları da var. 

Kilkea3

Explorer yat olmasının gerekliliklerini fazlasıyla karşılayan Kilkea, buz kırabilen gövde yapısı ve son teknoloji hibrit itiş sistemleri sunuyor. Eko-yönetim sistemleri sayesinde de 30 gün boyunca, çevresel tüm faktörlerden minimum etkilenerek denizde kalabilecek kapasitede. 

Kilkea4

Süperyat Kilkea’nın makine donanımı henüz belirlenmedi ancak, tersane 12 knot seyir sürati ve 15,4 knot maksimum sürat verilerini şimdiden açıkladı. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.