Satılık Tekneler

EXO Elektrikli Deniz Aracı
22.09.2015 EXO Elektrikli Deniz Aracı
Exo elektrikli deniz aracı, Motonotik sporlarının bazı branşlarında kullanılan araçlara benzer yeni formu ve mükemmel kalitesi, farklı bir seçenek olarak karşımızda. Su sporları son zamanlarda her gün karşımıza yeni bir ürün ile çıkıyor. Lüks yatlardaki garajlarda az yer kaplayan, ama çok da eğlenceli olacak ürünlere ilgi günden güne artıyor. Varlıklı kişilerin favori sporu olan deniz sporları konusunda,pek çok şirket araştırmalar yapıyor, onların istek ve arzularını tatmin edecek ürünler geliştiriyorlar. Yeni ürünlerin en önemli özelliklerinden birisi de çevreci olmaları. Böylece çevre konusunda koruma altındaki pek çok koya giremeyenler, bu yeni oyuncaklar ile o güzel koyların keyfini sürebilecekler.  

 

Exo elektrikli deniz aracı Exoconcept tarafından geliştirilmiş. Exo elektrikli deniz aracı her hangi bir ehliyet gerektirmiyor ve % 100 ekolojik. Tamamen yenilikçi bir teknoloji ile güçlendirilmiş, ABS veya karbon fiberden üretilen Exo elektrikli deniz aracında yüksek kapasiteli akümülatörler bulunuyor. Eğer daha lüks ve spor model tercih ederseniz, sizin için de bir üst model düşünülmüş. En güçlü motoru 7 Kwh olan Exo eğlenceli elektrikli deniz aracını, opsiyonel özellikleri ile de kişiselleştirmeniz de mümkün. Exoconcept tarafından iki yıllık araştırma süresi sonrasında ortaya çıkan Exo elektrikli deniz aracı, ergonomik, ekolojik ve kolay taşınabilir özelliklere sahip. Aracın elektirkli olması nedeniyle tamamen ekolojik ve lisans olmadan büyük eğlence yaşamanızı sağlıyor. Exo elektrikli deniz aracı en yüksek performans teknolojisi kullanılarak tasarlanmış, son derece yenilikçi ve en son nesil bataryalar ile desteklenmiş.  

Aracın iki farklı modeli farklı malzemelerden üretiliyor. Standart model güçlendirilmiş ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene) malzemeden üretilirken, lüks ve spor modeli tercih ederseniz bu model için aracın gövdesi karbon fiber malzemeden üretiliyor. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.