Satılık Tekneler

Excellence V - 60 M
02.10.2015 Excellence V - 60 M
Abeking & Rasmussen yapımı olan süperyat Excellence V, 2012 yılında suya indi. Reymond Langton tarafından tasarlanan Excellence V, geniş yaşam alanları ve konaklama kapasiteleriyle, tam anlamıyla bir süperyat olduğunu bir kez daha hatırlatıyor.

Excellence-V

60 metre boy uzunluğuna sahip olan Excellence V, 14 misafirlik konaklama kapasitesi sunuyor. Konaklayabilen personel kapasitesi ise 18 kişi. 

Excellence-V-1

Excellence V’in sahibi, daha önceki 78 metrelik bir Abeking & Rasmussen yapımı ve daha büyük olan yatını, Excellence V’in yapımı sürerken satmıştı. Sahibinin, favori rotalarından St Barths’ın Port of Gustavia limanına boyutları açısından tam tamına sığması, neden daha küçük bir motoryat ihtiyacı duyduğunu açıkça gözler önüne seriyor. 

Excellence-V-2 Excellence-V-3
Excellence-V-4 Excellence-V-5
Excellence-V-6 Excellence-V-7

70 metrelik yatlarda karşımıza çıkabilecek devasa hacimler, 60 metre boyundaki Excellence V 'de karşımıza çıkıyor. Büyük ve geniş üst yapısı, hiç şüphesiz Excellence V 'yi olduğundan çok daha büyük gösteriyor. 

Excellence-V-8 Excellence-V-9
Excellence-V-10 Excellence-V-11

Excellence V, şuanda Fransa’nın Nice kentinde bağlı durumda.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder