Satılık Tekneler

Evinrude'dan yeni jenerasyon motorlar
17.06.2014 Evinrude'dan yeni jenerasyon motorlar

Evinrude firması yeni 'Generation 2' (G2) dıştan takma motorlarını tanıttı. Dünyanın dört bir yanından Evinrude satıcıları ve basın mensubunun katıldığı 2 bin kişilik tanıtımda 200 ile 300 beygir arası 7 yeni motor görücüye çıkarıldı.

Evinrude-G2

İsteğe göre seçilebilen renk seçenekleri ve yeni dış görünümüyle Evinrude G2 motorları oldukça dikkat çekiyor. Yeni dıştan takma motorlar %75'e varan düşük karbon emisyonu, %15 yakıt tasarrufu ve %20 daha yüksek tork ile sektörün diğer önde gelen dört zamanlı motorlarının önüne geçiyor.


İlk bakışta bu yeni motorlar önceki Evinrude'lara göre tamamen farklı bir görünüme sahip. Yatay yerine dikey yazılar, koyu gri kaplamalarla birleşen açık ve parlak renkler firmanın yeniliğine dikkat çekebilmek için ortaya koyduğu farklılıklar. Tamamen sıfırdan geliştirilerek, en baştan ortaya çıkarılmış olan G2 motorlar, Evinrude'un 38 yıldır 'üzerine geliştirme' yapmadan ürettiği ilk modeller.

G2 motorların dikkat çeken yeniliklerinden bazılarıda tüm kabloların kapatılarak sade bir tüpten geçmesi. Kaptanın müdahelesine gerek duymadan otomatik trim özelliği. Hidrolik dümenleme sisteminin motora entegre olması ve dış görünümü bozmaması. iDock-joystick yanaşma sistemi.

Evinrude G2 ETEC dıştan takma motorlar 200 H.O., 225, 225 H.O., 250, 250 H.O., 275 ve 300 beygirlik modeller ile piyasaya çıkıyor.


www.evinrude.com
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder