Satılık Tekneler

Evadne Yachts’dan ‘Kaya Gibi’ Proje
18.04.2017 Evadne Yachts’dan ‘Kaya Gibi’ Proje Türk üretici Evadne Yachts, 24 metrelik explorer tipi motoryat projesinin üretimine devam ediyor. Hollandalı tasarım stüdyosu Vripack tarafından tasarlanan ve geliştirilen motoryat tasarımı, tersanenin İstanbul’daki tesislerinde tamamlanıyor. Explorer tipi bu güçlü projenin ismi ‘Rock’. 

Rock

Çelik gövde ve aluminyum üst yapıdan üretilen motoryatın iç ve dış tasarımını da Vripack yaptı. ‘SUV yat’ olarak betimlenen bu explorer projesinin, önümüzdeki yıl tamamlanması bekleniyor. 

Rock. Rock..

Rock’ın sahibi yeni motoryatını şu sözlerle açıkladı; ''Birçok explorer tasarımı, benim aradığım estetik ve teknik kritere uymuyordu. Vripack bize konsept bir SUV yat tasarımı sundu ve projeye ilk görüşte aşık oldum.''

Tasarımcı Robin De Vries, motoryattaki en önemli malzemelerin başında iç dekorasyondaki mermerlerin geldiğini belirtti. İçeride 4 kamaralı bir düzen sunan Rock, 8 kişilik misafir konaklama kapasitesi sunuyor. Bu kamaraları bir tekne sahibi kamarası, bir VIP suit ve iki ikiz yataklı kamara oluşturuyor. Konaklayabilen mürettebat kapasitesi ise 4 kişi. 

Rock...

Çift 1000’er beygir Caterpillar C12 dizel makineyle donatılacak olan motoryat, 17 knot sürate çıkabilecek. 9 knot’lık seyir süratiyle ise, 12 bin litre yakıt kapasitesi sayesinde 3500 deniz mili mesafe katedebilecek. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.