Satılık Tekneler

Euphoria 54 CNR Avrasya Boat Show’da
22.02.2015 Euphoria 54 CNR Avrasya Boat Show’da
Sirena Marine’in CNR Avrasya Boat Show Hall 3’teki standında özel olarak sergilenen yelkenli etkileyici, lacivert gövde rengi ve şık hatlarıyla görenlerin dikkatini çekiyor. Boat show Euphoria 54’e Hall 3’te ev sahipliği yapıyor.  

Euphoria 54, CNR Avrasya Boat Show’d

German Frers tasarımı olan Euphoria 54, güçlü yapısı sayesinde her türlü koşulda konforlu yelken seyrini garanti ediyor. Son derece akılcı mühendislik ve tasarım çalışmalarıyla Euphoria 54’ün güvertesi tertemiz ve düzenli. Temel kontrol iskotaları ve diğer üniteler dümene kadar uzanıyor. Bu sayede minimum sayıda ekip, Euphoria 54 ile rahatlıkla yelken yapabiliyor. 

Euphoria 54’ün anayelken iskotası kokpitte ön tarafa doğru yer alıyor. Yelken altında seyir yapmak ve seyir esnasında güvertede hareket etmek bu özellik ile birlikte çok daha güvenli ve rahat. 

Son derece dengeli bir yelkenli olan Euphoria 54’ün karbon fiber dümen palası ve çift dümen sistemi manevra kabiliyetini yükseltirken, denge ve performanstan hiçbir şekilde ödün vermiyor. Harken elektrikli vinçler ve güvertenin altından gelen iskotalar Euphoria 54’ün diğer önemli sistemsel özellikleri arasında. Euphoria 54, 54 feet boyu sayesinde son derece geniş iç mekana sahip. Üç adet kamarası ve üç ayrı banyosu, bu geniş alanların ne kadar etkin kullanıldığına birer kanıt. 

Euphoria 54’ün teknik özellikleri:

Hull Length 16,46 m
Waterline Length 14,96 m
Max Beam 4,9 m
Draft 2,40/3,00 m
Bridge Clearance 25,40 m
Displacement 17.900 kg
Ballast 6.200 kg
Main sail area 95 Sqm
Jib area 71 Sqm
Fuel Capacity 400+50 lt
Water Capacity 550 lt
Holding Tank Capacity 160 lt
Engine 56 kW

http://www.sirenamarine.com.tr/
http://www.euphoriayachts.com.tr/

Efe Sezik 
yatvitrini.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder