Satılık Tekneler

Ester II - 51 M
21.01.2015 Ester II - 51 M
51 metre boyundaki süperyat Ester II, Dünya'da yat satış pazarında öne çıkan teklifler arasında gösterilmekte...

Ester II - 51 M

2005 yapımı olan dev süperyat Ester II, İtalyan tersane Codecasa tarafından üretildi. Codecasa’nın kendi tasarım ve mühendislik ekipleri tarafından ortaya çıkarılan süperyatın iç tasarımı ise, Della Role Design tarafından yapıldı. 2010 yılında çok kapsamlı bir rejenerasyona giren süperyatın, Juan Pablo Molyneux imzasıyla iç dekorasyonu yeniden yapıldı. Son derece lüks bir atmosfere bürünen içinin haricinde, dış görünümündeki yenilikleri ise ünlü tasarımcı Espen Oeino tamamladı. 

Ester II - 51 M
Ester II - 51 M  Ester II - 51 M

Ester II, 14 kişilik konaklama kapasitesini zengin suit kamaralarına borçlu. Bunlara ana güvertede konumlanan, tam genişlikteki master suit de dahil. Ek olarak konaklayan personel kapasitesi de 10.

Ester II - 51 M

Ana güvertenin açık kısmında iki ayrı geniş oturma grubu yer alıyor. Bu geniş dış yaşam alanı, ana salon ile sürgülü kapılar sayesinde ayrılıyor. İç ve dış yaşam alanları bu geçit ile misafirler için ayrılıyor.

Ester II - 51 M  Ester II - 51 M
Ester II - 51 M

Ester II’yi pazarda öne çıkaran yegane unsur, 2005’te suya indiği tarihten beri hep en iyi koşullarda saklanmış ve özel müşteriler tarafından sahiplenilmiş olması. Aynı zamanda 10 adet kız kardeşinin üretilmiş ve Dünya'da en çok satan 50 metre süperyat serisi olmuş olması da önemli. Dikkat çeken diğer unsurları ise jakuzili güneş güvertesi dahil, her güverte katına ulaşan asansörü.

Ester II - 51 M

Çift Caterpillar 3516B dizel makineleri sayesinde Ester II, 17.5 knot sürate çıkabiliyor. Seyir sürati ise 14.5 knot. 12 knot süratle ise 5 bin deniz mili mesafe katedebiliyor. Ester II şuanda Monaco’da bağlı. Burgess ve Olympic Marine tarafından satışta olan süperyat için istenen fiyat, 14 milyon Euro.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder