Satılık Tekneler

Eski İsimden Yepyeni Bir Marka: Solaria
31.08.2016 Eski İsimden Yepyeni Bir Marka: Solaria
Napoli, İtalya’da yer alan yeni üretici Solaria, yepyeni modeli Solaria 54’ü piyasaya sürmeye hazırlanıyor. 2016 Cannes yat fuarına yeni 40 ve 54 modelleriyle katılacak olan Solaria’nın kurucusu, Giuseppe Cimino sektörde çok eski bir isim. 1980’lerde kurduğu Costruzioni Navali Mediterraneo’yu, 2006 yılında Rodriguez Group’a satan Cimino, çiçeği burnunda markası altında şimdilerde ortaya çıkardığı iki yeni motoryatı ile gündemde. Deniz testleri henüz devan eden Solaria 40 ile, markasının ikinci modeli Solaria 54’ü görücüye çıkarmaya hazırlanan Cimino, modellerinde sadece teknik anlamda değil, görüntü itibariyle de yenilikçiliği ilke edinmiş.

Solaria 54

Ürettiği teknelerde her zaman yenilikçi ruhunu yansıtan Cimino, Solaria 40 ve 54 modellerinde de karşımıza aynı prensibiyle çıkıyor. Yeni Solaria 54, kokpit kısmının etrafında rahatlıkla yürünebilen bir güverte yapısına sahip. Büyük bir motoryattan beklenen tüm unsurları alıcısına sunan Solaria 54, aslında tam bir günlük gezi teknesi. Bu sayede konfordan hiç bir noktada ödün vermezken, günlük bir gezi teknesinin ferahlığını da her köşesinde yaşatmayı garanti ediyor.

Solaria 54, 3 adet çift kişilik misafir kamarası düzeniyle piyasaya sürülüyor. Bunlara ek olarak yine alt güvertenin kıç tarafında bir mürettebat kamarası yer alıyor. 

Standart olarak sunulan çift Volvo 900’er beygirlik motorlarıyla Solaria 54, 35 knot’a çıkabiliyor. Volvo motorlarla güçlendirilmiş itiş sistemi IPS pod teknolojisine sahip.

Teknik özellikleri:

Boyu: 16,25 metre
Genişliği: 5,2 metre
Su kesimi: 1,3 metre
Maksimum sürati: 35 knot
Seyir sürati: 30 knot
Ağırlığı: 18 ton
Yakıt kapasitesi: 2000 litre
Su kapasitesi: 800 litre


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder