Satılık Tekneler

Esen Yacht-BAYK Kış trofesi 2. ayak heyecanı
06.02.2015 Esen Yacht-BAYK Kış trofesi 2. ayak heyecanı

Esen Yacht ana sponsorluğunda, ESEN YACHT-BAYK Kış Trofesi, 2. ayak yarışları yarın start alıyor. 7-8 Şubat tarihlerinde toplam iki yarış yapılması planlanıyor. IRC ve Destek sınıflarında boy gösterecek olan yelkenciler, yarışma açısından hayal kırıklığı ile sona eren 1. ayağın ardından yarışları heyecanla bekliyor.

Esen Yacht-BAYK Kış trofesi 2. ayak heyecanı

17-18 Ocak tarihlerinde başlayan 2015 sezonunun ilk yarış haftasonunda rüzgarsızlık nedeniyle sadece 1 yarış yapılabilmişti. Hafif esen rüzgar ve ‘yarışların gün batımından önce bitme zorunluluğu’ olduğu yeni kural sebebiyle yapılabilen tek yarış; son derece kısa rotalı ve tek yöne organize edilip tepki çekmişti. İlk ayak yarışlarına 57 tekne kayıt vermişti.
 
Yapılan ilk yarışın ödülleri, 7 Şubat günü Marina Yacht Club Bodrum’da sahiplerini bulacak.

Esen Yacht-BAYK Kış trofesi 2. ayak heyecanı
 
Haftasonu boyunca hava Bodrum’da değişiklikler gösterecek. Tahminlere göre cumartesi günü rüzgar 10-12 knot aralığında esecek. Hava ise güneşli ve 15C derece civarında. Pazar günü yağmurla birlikte artacak olan rüzgar şiddeti raporlara göre 18-21 knot’lara kadar çıkacak ve sıcaklıklar cumartesiye göre 2-3C derece düşecek. Gün boyunca yağmur bekleniyor.http://bayk.org/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.