Satılık Tekneler

Erdevicki’den ER135 Konsepti
09.05.2016 Erdevicki’den ER135 Konsepti
Kanadalı tasarımcı Ivan Erdevicki, 135 metrelik bir süperyat tasarladı. Stüdyonun şimdiye kadar ortaya çıkardığı en büyük tasarım olan ER135’in genişliği 19 metre.

ER135

1930 ve 40’lı yılların çizgilerinden esinlenilerek ortaya çıkarılan ER135 süperyat, balta burunlu bir tasarım. Su hattından güverteye olan yüksekliği 10 metre. Tam olarak 50 kişilik misafir kapsitesi olan, 6 katlı süperyatın tekne sahibi kamarası en üst güvertede konumlanıyor. Master suit olarak geçen tekne sahibi kamarası, yatın baş tarafına doğru bakıyor. Master suitte özel bir salon, yemek odası, tam kapsamlı gurme mutfağı, spor salonu ve güvertenin kıç tarafında özel bir yüzme havuzu var. İhtiyaç halinde bu havuz, helikopter pistine de dönüştürülebiliyor. Bahsi geçen bu altıncı güverte katı, istenildiği takdirde süperyatın diğer alanlarından tamamen izole edilebiliyor. 

ER135-2

Tekne sahibi güvertesinin ötesinde, ER135'de misafirler için geniş bir ana salon, yemek bölümü, kütüphane, sinema salonu, spor salonu, sauna, spa ve hamam gibi unsurlar da mevcut. İç mekanda dikkat çeken bir diğer özellik de, cam asansörlerle donatılmış olan çift taraflı avlu.

ER135’in tasarımının kıç tarafında, her iki yandaki merdivenlerinden kıvrılarak ana güverteye çıktığı sonsuz yüzme havuzu var. Havuzun alt katında beach club yer alıyor. Yine kıç tarafta olacak biçimde tasarlanmış olan servis teknesi garajına, bu bölümden rahatlıkla ulaşılabiliyor. Garajda servis teknelerinin ötesinde denizaltı ve jetski’ler de mevcut. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.