Satılık Tekneler

En Pahalı Yat Charter Tekneleri
01.02.2016 En Pahalı Yat Charter Tekneleri
O’Mega

O’Mega

Şu anda haftalığı 525 bin Euro gibi ‘mega’ bir charter fiyatı olan süperyat O’Mega, 83 metre boyunda. 1985’de üretilen O’Mega, 2004 yılında kapsamlı bir refit ile son halini aldı. 30 kişilik tayfasıyla birlikte şuanda charter için müsait olan O’Mega, SSH firması tarafından listelerde. 

Axioma

Axioma

73 metre boy uzunluğuna sahip olan süperyat Axioma, Yachting Partners International firması tarafından, haftalığı 525 bin Euro’dan charter için müsait yatlar listesinde. Kıç güvertesinde geniş bir yüzme havuzu ile, içinde sinema salonu, spor salonu gibi unsurlara sahip olan Axioma, 2013’de Dünya Yachts tarafından yapılmıştı. Axioma’nın satış fiyatı 68 milyon Euro.

O’Pari 3

O’Pari 3

Geçtiğimiz yıl suya indirilen O’Pari 3, haftalık 550 bin Euro’dan charter listesinde. Sahibinin isteği doğrultusunda tüm VIP misafirlere aynı lüksü yaşatmak için, 3 adet bire bir aynı master kamara ile tasarlanmış. Atalanta Golden Yachts Athens tarafından listelenen O’Pari 3, helikopter pistine de sahip. 

Northern Star

Northern-Star

Dünyanın en pahalı süperyatları arasında olan Northern Star’ın haftalık charter fiyatı 583 bin Euro. 2009’da Lürssen tarafından inşa edilen süperyat, 7 bin deniz mili mesafe katabiliyor. Moran Yacht & Ship firması tarafından listelenen süperyatın satış fiyatı da 99 milyon Euro. 

Mogambo

Mogambo

1950’lerin Afrika temasına sahip olan süperyat Mogambo, 74 metre boyunda. Sezon harici haftalık 600 bin Euro’dan charter’a sunulan süperyatın sezon liste fiyatı ise, 650 bin Euro. Nobiskrug tersanesi tarafından 2012’de inşa edilen Mogambo, sonrasında yeniden refit edildi ve kapalı sinema salonu ile yedinci misafir kamarası eklendi. Hill Robinson tarafından charter’a sunulan süperyatın 20 kişilik tayfası var.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder