Satılık Tekneler

“En İyi Tasarım” Ödülü Süperyat Yalla’nın..
15.09.2015 “En İyi Tasarım” Ödülü Süperyat Yalla’nın..
CRN tersanesinde üretilen 73 metre uzunluğundaki nefes kesici süperyat Yalla, “Invictus Yachts Trophies” olarak bilinen en saygın ödülü kazandı. 2015 Cannes Yachting Festival sırasında, 12 Eylül 2015 Cumartesi akşamı gerçekleşen törende ödüller sahiplerini buldu. 

Luxmedia Group’un sahibi olduğu Invictus dergisinin her yıl düzenlediği ve her yıl dünyanın en saygın tersanelerinin katıldığı yarışma, bu yıl da büyük ilgi gördü. Heybetli motoryat Yalla’nın yırtıcı bir kuş görünümünü sağlayan şık ve ince çizgileri, herkesi fazlasıyla etkiledi.

Yalla

12,5 metre genişliğindeki lüks megayat Yalla’da dört büyük güverte bulunuyor. CRN tersanesi üretim sürecinde, yatın dış tasarımında Omega Architects, iç tasarımı ve dekorasyonunda ise Droulers Architecture ile birlikte çalıştı.

CRN tersanesinin ürettiği ilk 13 metre uzunluğundaki deniz platformuna sahip süperyat Yalla, son derece şık ve sportif hatları ile öğünerek denizlerde gerçek bir mücevher gibi duruyor. Yalla süperyatının ödülü kazanmasındaki en önemli unsurlar, yatın sahip olduğu gelişmiş özelliklerle beraber özünde barındırdığı canlılık ve sosyal yaşam etkisi. 

CRN'ın Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Lamberto Tacoli, ödülü kazanmaları sonrasında yaptığı açıklamada; “Yeni deniz sezonunun başlangıcında, prestijli ‘Invictus Yachts Trophy’ ödülünü kazanmaktan dolayı mutlu ve gururluyuz. Yalla süperyatı benzersiz, farklı bir tasarım. Bu tasarımı gerçekleştiren Omega Architects’e teşekkür ederiz. Frank Laupman ve ekibi, kendi iç tasarım ekibimiz ile birlikte çalışarak bu sıra dışı süperyatı yarattılar. Süperyatın gemi inşa mühendisliğini ise, Droulers Architecture üstlendi. Droulers Architecture aynı zamanda süperyatın iç dekorasyonunu da gerçekleştirdi. CRN tersanesi olarak birlikte çalıştığımız ekiplere ve bize bu nefes kesen süperyatı üretme imkanı sunan yat sahibine minnettarız. Kazandığımız “Invictus Yachts Trophies” ödülü CRN tersanesi olarak yaklaşan pek çok uluslararası etkinlik için, bize daha büyük coşku ve tutku ile çalışmamıza itici güç olacaktır.” dedi.

Yalla-1

Çelik gövdeli ve alüminyum üst yapıya sahip lüks süperyat, resmi olarak deniz severlerin karşısına ay sonunda düzenlenecek olan 2015 Monaco Yacht Show’da çıkacak. CRN tersanesi, 2015 Monaco Yacht Show’da lüks süperyat Yalla’nın yanı sıra 55 metre uzunluğundaki Atlante süperyatı ve Saramour süperyatını ilk kez tanıtacak.
 
www.crn-yacht.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

muhteşem tam bir sanat eseri

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.