Satılık Tekneler

En Büyük Süperyat Üreticileri Londra’da Buluşuyor
27.01.2016 En Büyük Süperyat Üreticileri Londra’da Buluşuyor Dünyanın en ‘lüks’ fuarlarından biri olarak gösterilen ‘The London Yacht, Jet & Prestige Car Show’ (Londra Yat, Jet ve Prestijli Otomobil Fuarı), en önde gelen süperyat üreticilerini aynı çatı altında buluşturmaya hazırlanıyor. Mayıs ayında gerçekleşecek olan dev fuar, bu yıl ilk defa lüks yatlara özel ‘London On-Water’ diye adlandırılan, deniz üzerinde ayrı bir bölüm ile ziyaretçilere kapılarını açacak. Old Billingsgate ve St Katherine Docks’da yer alacak olan deniz üzerindeki bu fuar alanı, 4 ile 7 Mayıs tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak. Lürssen Yachts, Amels, Abeking & Rasmussen, Blohm + Voss, Nobiskrug, Fincantieri, Sunrise, Westport, Princess ve Azimut gibi dünyanın en önde gelen yat üreticilerinin yer alacağı fuarın bu su üzerindeki kısmında, seminerler, moda gösterileri, deniz üzerinde özel görsel şovlar ve kokteyl resepsiyonları organize edilecek. Katılımcı olan, dünyaca ünlü yat üreticilerinin, en son model ve tasarımlarını sergileyeceği London On-Water bölümünde, Lürssen’in 298 feet’lik Lady Lara’sı ve daha bir çok geleceğe yönelik konseptler meraklılarına tanıtılacak.

Ferrari ve Lamborghini firmalarının ilk kez katılacağı bu prestijli fuarın otomobil kısımında, Ferrari’nin şimdiye kadar ürettiği ‘en özel model’ olarak görülen LaFerrari, üreticisinin standında sergilenecek. 

Londra Yat, Jet ve Prestijli Otomobil Fuarı’nda, potansiyel müşterileri ile bir araya gelecek olan bir diğer lüks sektör ise; özel jet ve helikopter üreticileri ile bunların satıcıları, charter ve leasing yapan firmalar olacak. Bunların yanı sıra lüks gayrimenkul yatırım fırsatları da, Londra’nın önde gelen gayrimenkul firmaları tarafından bu prestijli fuarda yer alacak.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.