Satılık Tekneler

Emre Yıldırım Tasarımı Miya 96 M
12.12.2014 Emre Yıldırım Tasarımı Miya 96 M
Türk yat tasarımcısı Emre Yıldırım’ın, 96 metre uzunluğundaki yeni konsept megayat projesi Miya gün ışığına çıktı.

Emre Yıldırım Tasarımı Miya 96 M

Yat tasarımcısı Emre Yıldırım Akdeniz Üniversitesi’ni bitirdikten sonra, NOD Design ve Arma Concept’te yaptığı çalışmalar ile adından çokça söz ettirdi. Tasarımcı bu kez de son tasarımı 96 metrelik motoryat Miya konsepti ile, Dünya yat sektörünün bir anda dikkatlerini üzerinde topladı. 

Emre Yıldırım Tasarımı Miya 96 M

Etkileyici bir güzelliğe sahip olan Miya, Türk yat tasarımcısının ustalık dönemi ürünü olarak, modern stili, entegre balkonları, panoramik pencereleri ile övgüyü hak ediyor.

Emre Yıldırım Tasarımı Miya 96 M Emre Yıldırım Tasarımı Miya 96 M

Yat sahibinin kamarasındaki panoramik pencereler yatın çevresindeki tüm güzellikleri iç mekana taşırken, aynı zamanda da yüzme havuzu ile kamarayı bütünleştiriyor. Jakuzi ve açık alan oturma grubunun önünde buluna ön güneşlenme alanı, panoramik sunroof ve onun altında yer alan bar tamamlıyor. Yatta bir helikopter pisti, tender garajı, sinema/tiyatro salonu ve bir havuzluk yer alıyor. Yüzme havuzu ile güneşlenme bölümleri için minimalist ve yumuşak çizgiler tercih edilmiş. 

 

Konuklar yatta yer alan çok farklı özelliklere sahip kamaralarda ve yat sahibinin kendine ait süit kamarasında sahip olduğu panoramik pencereler ile, hem doğal ışığı iç mekana taşıyorlar hem de deniz ile bütünleşen yaşamı hücrelerinde hissedebiliyorlar.

Emre Yıldırım Tasarımı Miya 96 M

Emre Yıldırım, uzun yıllar endüstri tasarımcısı, iç dekoratör ve yat tasarımcısı olarak sektörde çalıştıktan sonra, şimdilerde serbest olarak farklı kurumlara tasarımlar yapıyor. Kendisine ait mimari ve tasarım ofisinde, müşterinin hayallerini kendi hayalleri ile birleştirerek farklı tasarımlar ortaya koyuyor. Emre Yıldırım’ın 3 boyutlu canlandırma konusunda büyük bir tecrübesi bulunuyor ve bu konuda dergilerde yayınlanmış makaleleri bulunuyor.
 
Kaynak: http://www.yildirimemre.com/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.