Satılık Tekneler

El Bandido
28.11.2014 El Bandido
El Bandido hiç bir zaman modası geçmeyecek bir lüks yelkenli motoryat.Bu süperyatta konaklamak harika bir duygu. Güzel ve yalın bir ortamda, konforla güvertede Akdeniz sahillerinin eşsiz doğasını benliğinizin derinliklerinde hissedebilirsiniz.

El Bandido

33 metre uzunluğundaki El Bandido modern yat teknolojisi kullanılarak, klasik çizgilere sadık kalınarak, kaliteli ahşap malzemeleri ile, tarihte  dünyanın unutulmaz zarafetini yansıtacak görünüme ve dekorasyona sahip lüks bir süper yat. Bu yat dış görünümü ile hangi limana hangi marinaya girse, kesinlikle herkesin dönüp üzerinden gözlerini alamayacağı bir güzelliğe sahip.

El Bandido El Bandido

Konuk ağırlama salonu açık renkli yumuşak dokunuşlu mobilyalar ve geniş pencerelerden oluşarak mekana aydınlık, ferah duygusu vererek konfor düzeyini en üst seviyeye çekmiş. Öndeki üst güvertesinde yer alan oturma grubu ile entegre edilmiş kaptan köşkü de, gerek navigasyon gerekse kontrol cihazlarında seçilen geleneksel görünüm sayesinde sizi tarihte bir zaman yolculuğuna çıkartıyor. Yatın kıç bölümündeki yemek salonunda, deniz havasının keyfi ile güzel bir akşam yemeği lezzeti birbirini bütünlüyor.

El Bandido El Bandido
El Bandido El Bandido

Üst güvertedeki güneşlenme bölümü ve ilave kontrol alanı harika manzaranın keyfini yaşamak için bir başka alternatif. Bu bölümde sabit güneşlenme şezlongları ve bir küçük mutfakçık da bulunuyor. İki direkli bu yelkenlide, motorları kapatıp yelkenler ile denizin sesini dinleme keyfini sürmeniz mümkün. Ayrıca hem yelken hem de motor gücünü kullanarak daha hızlı seyir yapmanız sizin tercihiniz.

El Bandido El Bandido
El Bandido El Bandido

Yatta konukları ağırlamak için, biri ana kamara olmak üzere dört konuk kamarası ile toplam 8 konuk kalabiliyor. Ana kamara dışındaki kamaralardan ikisinde çift yatak, birinde ise çift kişilik yatak bulunuyor.
 El Bandido Büyüklükleri ile kamaralarına birer süit demek de yanlış olmaz. Her bir kamara klima sistemi, uydu sistemi,internet bağlantısı, plazma TV, DVD-CD ve Hi-Fi müzik sistemleri ile donatılmış durumda.

El Bandido, Akdeniz Sahillerinde charter olarak da kısa dönemli kiralanarak bu özel ve eşsiz süper yatın keyfini sürebileceğiniz bir seçenek.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.