Satılık Tekneler

Eğlencenin Yeni Hali: Sea Ray SLX 400
09.02.2017 Eğlencenin Yeni Hali: Sea Ray SLX 400 Sea Ray’in SLX serisinin en yeni ve en büyük üyesi SLX 400, denizde eğlence standartlarını bir adım öteye taşıyor. Yüksek performans, kusursuz konfor ve yüksek dayanıklılığı bir arada sunan yeni SLX 400, bir tekneden daha çok, birinci sınıf bir sosyal alan olarak tasarlanmışcasına karşımıza çıkıyor. Davetkar kokpiti ve kamarasıyla, şık dijital dümen istasyonuyla ve yenilikçi, açılır kapanır yüzme terasıyla yeni SLX 400, göz alıcı ve keyifli bir tekne. 

Sea Ray SLX 400ün dikkat çekici niteliklerinin başında, hardtop tavanının arkasındaki elektrikli açılır güneşliği geliyor. Bu güneşlik, güvertenin en kıçına kadar uzanarak misafirlere gölge sağlıyor. Baş tarafta ise ayrı bir güneşlik mevcut.

Searay SLX 400

Teknenin saklama alanları da oldukça tatmin edici. Kıç taraftaki kapalı kısımda iki adet paddle board taşımak mümkün. Bunun ötesinde güvertede tasarlanmış bir çok saklama bölümü, eşyaların ayak altında durmasını güvenli bir biçimde bertaraf ediyor. 

SLX 400’ün bahsedilmesi gereken diğer niteliği ise; buzdolabı, lavabo ve çift taraflı ızgarayla donatılmış olan wet bar bölümü. Bu bölüm, 90 derece katlanarak açılan yüzme terasıyla birlikte genişlik, ferahlık ve denize yakınlık hissiyle misafirleri etkiliyor. Teknenin rahatlama ve sosyalleşme alanları bununla sınırlı değil. Baş üstünde düzenlenmiş olan ikinci kısımda, kol dayamaları ve bardaklıkları bulunan oturma grubu mevcut. Bu kısım istenildiğinde güneşlenme alanı olarak da kullanılabiliyor.

Standart olarak sunulan çift 12 inç Raymarine cam monitörler, SLX 400’ün dijital dümen istasyonunu oluşturuyor. Axius joystick kumandasıyla Sea Ray SLX 400’ü yanaştırmak çocuk oyuncağı. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.