Satılık Tekneler

Ebony Shine Yenilendi
02.11.2016 Ebony Shine Yenilendi Feadship, Ebony Shine süperyatını yeniledi. Yat geçen yıl Ekim ayında detaylı bir yenilenme programı için Hollanda’ya gitmişti ve görüntülerden, yenilenmenin nerede ise sona erdiğini anlıyoruz.

Ebony Shine

Daha önceki adı Ocean Victory olan Ebony Shine motoryatı, 75,75 metre (248'66) uzunluğunda. Süperyat ,2008 yılında Hollanda Makkum’daki Feadship Koninklijke De Vries tesislerinde denize indirilmişti ve Feadship tersanesinde üretilen ilk XL Feadship yat olmuştu. De Voogt Naval Architects tarafından tasarlanan yatın iç dekorasyonunu ise, Alberto Pinto ve Laura Sessa Romboli şekillendirmişti.

Ebony Shine-2

Ebony Shine'da 14 konuk toplam 7 kamarada ağırlanıyorlar ve konuklara 24 mürettebat hizmet veriyor. Yatta, konukların lüks içinde yaşamalarını sağlayan mürettebat için 14 kamara bulunuyor. 13,6 metre genişliğindeki yatın eğlence özellikleri arasında, 12 koltuklu sinema salonu, sağlık kulübü de bulunun bir spor salonu, Türk hamamı ve masaj salonu bulunuyor. Çelik gövdeli, alüminyum üst yapılı ve tik güverteli yatın diğer özellikleri arasında da jakuzi, yüzme havuzu, helikopter pisti, barbekü ve bir asansör yer alıyor.

Performans açısından tam deplasmanlı Ebony Shine, iki adet Caterpillar 2.679 HP dizel motor ile donatılmış ve maksimum 17 knot hıza çıkabilmektedir. Ortalama seyir hızı ise, 15 knot olarak belirtilmekte olup menzili 5.500 deniz milidir. 2.242 gros ton ağırlığındaki Ebony Shine'ın 4,1 metre su kesimi ve 190.000 litre yakıt kapasitesi bulunuyor.

Ebony Shine-3

Feadship tersanesi en son, Savannah süperyatının metalik boya kaplaması ile ve 92 metre uzunluğundaki Aquarius yelkenlinin kendi ürettiği güç ile seyir yapması ile gündeme gelmişti.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder