Satılık Tekneler

Dykstra ve Vitters, Sea Bride One İçin Güçlerini Birleştirdi
01.06.2017 Dykstra ve Vitters, Sea Bride One İçin Güçlerini Birleştirdi Gemi inşaat mühendisi Gerard Dykstra ve Hollandalı süperyat tersanesi Vitters, Sea Mercy adlı hayır kuruluşuna yeni bir proje üretti. 

Sea Bride One

''Kimsenin gidemediği yere git'' sloganını kullanan hayır kuruluşu Sea Mercy için tasarlanan Sea Bride, yelkenli bir motoryat. 35 metrelik bir tasarım olan Sea Bride, zorlu koşullara sahip denizlerde, acil durumlara müdahele ekipleri için ‘ana gemi’ görevi yapacak. Vitters tersanesinden Louis Hamming, projeyle alakalı şunları söyledi; ''Böylesine değerli bir program için Sea Mercy ile çalışmak bizim için büyük bir onur. Umarım tecrübemiz ve teknik uzmanlığımız, Sea Bride One’ın operasyonlarda ihtiyaç duyacağı gereksinimlere karşılık verir.''

Sea Bride One, Sea Mercy’nin Fiji Adası çevresindeki destek taşımacılığı, yüzer hastane, eğitim ve araştırma ile afet müdahele ihtiyaçlarını karşılayacak. 

Toplamda 500 metrekare yelken alanına sahip olacak olan Sea Bride One, çift 268 beygirlik Caterpillar makinelerle donatılacak. Geminin toplam yakıt kapasitesi 40 bin litre olacak. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder