Satılık Tekneler

Düsseldorf Yat Fuarı’na geri sayım başladı
22.01.2016 Düsseldorf Yat Fuarı’na geri sayım başladı
Avrupa’nın en önemli yat fuarlarından Boot Düsseldorf, yarın ziyaretçilerine kapılarını açıyor. 23 - 31 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek olan fuar, bir çok yeni model ve dünyada ses getiren yatları meraklılarıyla buluşturacak.

Boot-Düsseldorf
 
Düsseldorf Yat Fuarı’nda ses getiren yegane bölüm, şüphesiz su sporları bölümü olacak. 1000 metrekarelik yapay havuza sahip olan bu kısımda, son teknoloji su sporları oyuncakları, dalış ekipmanları, aksiyon kameraları ve daha bir çok farklı ürün tanıtılıyor olacak. Kurulacak olan dev havuzda tüm bu ekipman ve oyuncakları denemek de mümkün.

Boot-Düsseldorf-2  Boot Düsseldorf 2016’da 1550 kadar yelkenli yat, motoryat ve gezi teknesi sergilenecek. Tekne üreticileri, deniz ekipmanları üreticileri ve yelken üretim firmaları ile potansiyel müşteriler fuar boyunca bir araya gelecek.  
Fuar organizasyonu boyunca 1000 metrekarelik yapay havuzda, ayakta paddling şampiyonası, wakeboard gösterileri ve ziyaretçilerinde tüm bunları deneyebileceği organizasyonlar gerçekleşecek.
 
Boot-Düsseldorf-3  Balıkçılık sektörüne dair herşeyin yer aldığı Düsseldorf Yat Fuarı’nda, ayrıca balıkçılık gezileri, charter gezileri ve sörf tatillerine kadar bir çok tatil organize eden şirketler, ziyaretçilere avantajlı tekliflerini sunacak.

www.boat-duesseldorf.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.