Satılık Tekneler

Dünyanın İlk Süperyat Uygulaması 'YACHTNEEDS' Türkiye’de
09.06.2017 Dünyanın İlk Süperyat Uygulaması 'YACHTNEEDS' Türkiye’de YACHTNEEDS APP uygulaması SOFI YACHT CHARTER & BROKERAGE münhasır temsilciliği vasıtasıyla artık Türkiye’de. YACHTNEEDS yatçılık sektörünün ihtiyaçlarına göre tasarlanmış, yatçılık ile ilgili global tüm veri tabanını mobil bir platformda toplamayı hedefleyen ve sektördeki herkesin beğenisini şimdiden kazanmaya başlamış bir uygulamadır. 

YACHTNEEDS APP

Uygulama; Monaco menşeili bir firmanın yat sektöründeki eksik ve zorluklardan yola çıkarak yaklaşık iki yıl önce tasarladığı, dünya çapında 24.000’den fazla yatçılık hizmeti ile lüks servisin ve 600 civarı marinanın bilgilerini barındıran ve bunlara tek dokunuş ile ulaşma imkanı veren; tekne mürettebatına yönelik günlük, sezonluk, tam veya yarı zamanlı iş ilanları yayınlamaya ve bu ilanlara direk başvurmaya olanak veren; kaptanlar, mürettebat, tekne sahipleri, yatçılık profesyonelleri ve diğer son kullanıcılar ile instant chat yapabilme gibi kolaylıkları sağlayan bir yazılım harikasıdır. 

''YACHTNEEDS'' Türkiye Münhasır Temsilcisi, Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisi Barış SemizTürkiye Pazarı’na henüz 9 Mayıs 2017 tarihinde giriş yapmış olmasına rağmen, programın (Google Analytics ve Itunes istatistiklerine göre) tüm ülkelerdeki kullanımını büyük farklarla geçtiklerini ifade ediyor. 

YACHTNEEDS APP.

YACHTNEEDS’in, 2016 Monaco Yacht Show'daki resmi lansmanı sonrası ulaştığı istatistikler aşağıdaki gibidir.
 
Çok yeni olmasına ragmen Dünya Yatçılık Endüstrisi’ni %35 oranında kapsıyor olması
Son 4 ayda 175.000’den fazla kullanıcı girişi
Son 10 ayda 13.000’e yakın indirme
Kullanıcı sayısında aylık %35 gibi müthiş bir artış
Toplam 24.000’den fazla işletmenin listelenmesi
600’den fazla liman/marinanın yer alması 
Her ay 1.500-2.000 arası yeni kullanıcının sisteme kayıt olması 
 
YACHTNEEDS Türkiye, 14 - 18 Haziran 2017’de Bodrum Palmarina’da düzenlenecek YACHT SHOW EURASIA’da olacak. YACHTNEEDS APP uygulamasını aşağıdaki linkten ücretsiz indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.