Satılık Tekneler

Dünyanın En Pahalı Balıkçı Teknesi
22.11.2016 Dünyanın En Pahalı Balıkçı Teknesi İşte, dünyanın en pahalı ortadan konsollu dıştan takma motorlu balıkçı teknesi karşınızda.. Bugünlerde, cebinizde durmasından rahatsız olduğunuz 2 milyon dolar paranız varsa, hiç düşünmeden bu ortadan konsollu balıkçı teknesini satın alabilirsiniz. Amerika’da faaliyette bulunan organik bir içki firması için üretilen, “HydraSports Custom 53 Sueños Extreme” teknesinin sahip olduğu özellikler, gerçekten saymakla bitebilecek gibi değil. 

16,13 metre uzunluğunda, 23 derecelik gövde kiriş açısı ile özel boyanmış gövde renkli yüksek performans verecek malzemelerden üretilmiş teknede, dört adet Seven Marine 627 HP motor bulunuyor. Tabii ki, motorlarında özel olarak müşterinin arzusu yönünde boyandığı özel grafiklerle kaplandığı ve karbon fiber kuyruklar ile donatıldığını da söylemeden geçmeyelim. Bu canavar motorlar, balıkçı teknesini kolaylıkla 65 ila 70 mph hızda uçuracaklar.Balıkçı teknesinde yine kendine özgün bir yer döşemesi kullanılmış. Firmanın logosu yerde de kullanılmış. Dünyanın en pahalı ortadan konsollu balıkçı teknesinde, üç adet derin dondurucu, iki adet buzdolabı ile birlikte Seakeeper ciroskopik dengeleyiciye yer verilmiş. Ayrıca, teknede 1.000 galon (3..800 litre) yakıt konulması için de yeterli hacim bulunmuş. Teknedeki ses sistemi hakkında ayrı bir paragraf açılması gerekiyor. Balık tutarken eğlencenin en mükemmeline erişebilmek amacıyla, teknede bulunan 45 hoparlörü 9 power amplifikatör besliyor. Toplam ses çıkış gücü ise 16.000 watt’a ulaşıyor. Denizin ortasında, hem motorun hem de müziğin en üst seviyeden sesini duyabileceksiniz. Tamamen müşterisinin arzusu yönünde şekillendirilen balıkçı teknesi, görebileceğiniz pek çok extreme tekneden çok daha fazla “extreme”.Aydınlatması ile bir uzay üstünü andıran kumanda bölümünde, dümenin arkasında sıra dışı konfora sahip olan 3 kişilik oturma grubu bulunuyor. Amerikan içki firmasının sahibi için üretilen balıkçı teknesi, Fort Lauderdale Boat Show’da sergilendi. Tekne zarif gövdesi ve tüm donanımı ile tüm ziyaretçilerin beğenisini topladı.

4 metre genişliğindeki teknenin kıçında, dört adet iri yapılı Seven Marine 627 motoruna yer verilebilmiş. Toplam 2.500 HP güç üretecek olan dört motorlu canavar ile balık kovalamak büyük keyif olacaktır.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.