Satılık Tekneler

Dünyanın en iyi kite’çıları Bozcaada’da kapışacak
04.01.2016 Dünyanın en iyi kite’çıları Bozcaada’da kapışacak

2016 Kiteboarding Dünya Şampiyonası Türkiye’de yapılacak. Bozcaada’da organize edilmesinde karar kılınan dünyanın en önemli kiteboard organizasyonu, Ege Denizi’nin eşsiz doğasında adrenalini doruklara taşıyacak.

2016 Kiteboarding Dünya Şampiyonası

Geçen yıl, IKA Avrupa Formula Kite Şampiyonası ve Türkiye Şampiyonası yarışları yine Bozcaada’da gerçekleşmişti. Freestyle ve Big Air disiplinlerinde yapılan bu iki önemli organizasyon, Bozcaada’nın kuzeyden esen rüzgara göre olan konumu sayesinde, dalgasız ve yandan karaya doğru esen rüzgarda gerçekleşmişti. Bu iki önemli özellik, kiteboard sporu için ‘mükemmel koşullar’ anlamını taşıyor.

Ege Denizi’nde sıcak hava ve rüzgar demek olan Ağustos ayı, 2016 Kiteboarding Dünya Şampiyonası için seçilen tarih oldu. Dünyanın en iyi Kiteboard’cularını bir araya getirecek olan yarış haftası, Ağustos’un ortasında organize edilecek.

Seyirci ve sporcuları taşımak için lojistik organizasyonu, Türk taşımacılık şirketlerine verilecek. İstanbul’dan Bozcaada’ya dünya şampiyonası için özel seferler ve turlar düzenlenecek. 2016 Kiteboarding Dünya Şampiyonası katılım formları ve yarış İlanı, bu ay içerisinde yayınlanacak.

 YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder