Satılık Tekneler

Dünya'nın en büyük Tender'ı Strider 19
09.01.2015 Dünya'nın en büyük Tender'ı Strider 19

İtalyan Sacs firmasının en son modeli 60ft uzunluğundaki Strider 19, Dünya'nın en büyük tenderı olarak 77 metre uzunluğundaki süperyata hizmet edecek.

Dünya'nın en büyük Tender'ı Strider 19

Strider 19’ın tasarımını, mal sahibinin arzusu doğrultusunda İtalyan tasarımcı Christian Grande yaparken, modellemesini ise Yeni Zelanda’dan Naiad Stüdyo gerçekleştirdi. 

18,30 metre uzunluğunda ve 5,45 metre genişliğindeki devasa teknede iki kamara ve oda ile 22 kişi taşınabilecek, Süperyatta ağırlanabilecek tüm konuklar, tek seferde karadan denize veya denizden karaya ulaştırılabilecek.

Dünya'nın en büyük Tender'ı Strider 19

Dümen bölümü fazlasıyla geniş. Bu bölümde dört kişi deri koltuklarda oturarak Raymarine seyir donatımlarını takip edebiliyor.

Bu teknenin lüksü sizi yanıltmasın, teknenin kalbinde yüksek performans var, kaslı yan gövdeleri ve fazlasıyla sahip olduğu güç tekneyi uçuruyor.

Dünya'nın en büyük Tender'ı Strider 19 Dünya'nın en büyük Tender'ı Strider 19

Dünya'nın en büyük Tender'ı Strider 19 Dünya'nın en büyük Tender'ı Strider 19

İki adet Caterpillar 1,150hp motora sahip olan Strider 19 kolaylıkla düşük 50 knot maksimum hıza ulaşabiliyor.

Strider 19, tender olarak en üst teknolojiye sahip olmasının yanı sıra, özenle, zarif bir şekilde seçkin İtalyan lezzetini temsil ediyor. V gövdeli RIB tender her türlü deniz koşulunda, yüksek hızda seyir yapabilecek şekilde üretildi.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.