Satılık Tekneler

Dubourdieu, Cannes Yachting Festival’inde boy gösterecek
09.06.2015 Dubourdieu, Cannes Yachting Festival’inde boy gösterecek

Fransız üretici Dubourdieu, Eylül ayında gerçekleşecek Cannes Yachting Festival’inde özel tasarım yatı White Ocean'ın lansmanını yapacak. Avrupa’nın ve dünyanın başta gelen yat fuarlarından Cannes Yachting Festival’inde Dubourdieu, 33 ile 39 feet arası modellerini sergileyecek.

Dubourdieu-Cannes-Yachting-Festival’inde-boy-gösterecek

Dubourdieu, ünlü moda tasarımcı Andre Courreges ile birlikte ortaya çıkardığı White Ocean isimli yatın tanıtımını, 8-13 Eylül tarihlerinde Cannes Yachting Festival’inde yapacak. Fuarda yeni motoryatın makine detayları, sürat verileri ve fiyatları açıklanacak.

Dubourdieu-Cannes-Yachting-Festival’inde-boy-gösterecek-1 Dubourdieu-Cannes-Yachting-Festival’inde-boy-gösterecek-2
Dubourdieu-Cannes-Yachting-Festival’inde-boy-gösterecek-3 Dubourdieu-Cannes-Yachting-Festival’inde-boy-gösterecek-4

White Ocean; tik güverteleri, maun kabin kısımları ile geleneksel bir profile sahip. Pleksiglas kokpit masaları ile de bu geleneksel profile güncel bir ayrım getirilmiş.

Klasik bir New England tekne tasarımı olan
White Ocean’ın, yine bu çizgide tasarlanmış dümen istasyonu dikkat çekiyor.

Tasarımın bir parçası olarak, tecrübeli tasarımcılar White Ocean’a özel personel üniformaları, plaj çantaları ve havlular tasarlamış.

Fransa’nın en eski tekne üreticisi olan Dubourdieu, Cannes Yachting Festival’inde 210’uncu yılını kutlayacak. http://www.dubourdieu.fr/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder