Satılık Tekneler

Dubois'den 90 M Konsept Süperyat
02.07.2013 Dubois'den 90 M Konsept Süperyat

Feadship ve Dubois işbirliğinde gelinen son nokta, bu 90 metre boyundaki konsept süperyat oldu. Halihazırda 46 metrelik, Dubois tasarımı olan ve Feadship tersanesinde üretilmekte olan iki süperyat bulunuyor. Bu başarılı ortaklığın son evresi ise Feadship'in Dubois'den istediği 90 metrelik bu konsept tasarım oldu.

Konsept süperyat tasarımı için Ed Dubois şu açıklamayı yaptı, 'Güçlü gövde görünümü, motoryatın yükselen ana hattının baş tarafa doğru düşmesi ile ortaya çıkıyor. Bu tasarımda inandığımız şey ise sürat ve pratiklik oldu. Baştan kıça doğru 30 dereceye kadar düşen çizgiler, salon kısımlarında her zaman geniş görüş açısı yaratıyor ve motoryata çok güçlü bir görünüm kazandırıyor.

Dubois'den 90 M Konsept Süperyat

İç tasarımı, Feadship ile birlikte yürütülen bir çalışmayla yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Geniş alan sayesinde, bölümlerden bölümlere son derece basit geçişler yaratılabilecek ve her bölümde mükemmel görüş açısı olacak.

www.duboisdesign.com
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder