Satılık Tekneler

Dubois 35m Super Stern
20.09.2015 Dubois 35m Super Stern Dubois tasarım ofisinin son çalışmalarından birisi de 35 metre uzunluğundaki yüksek performanslı tek direkli yelkenli. Dubois adı tasarım konusunda nerede ise mükemmellik ile eş anlamlı olarak bilinir. Dubois tasarımı tüm yatların gerek içi gerekse dış tasarımı her zaman harika dokunuşları sergiler. Hızlı seyir için tasarımlar yapan Dubois bir tasarım şirketi olarak faaliyete başladıktan sonra müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda gemi mühendisliği gibi farklı konularda da çalışmalarını sürdürüyor. 

Dubois-35M-super-stern

Ed Dubois tarafından kurulan 1977 yılında kurulan Dubois tasarım ofisi dünya yat tasarımcılarının en başarılıları arasında gösteriliyor. Firma tasarım konusundaki bilgi birimini charter, yat alım ve satışı ile bütünleştirmiş durumda.

Dubois 35m Super Stern yelkenlisi regatta yarışlarına hiç de yabancı olmayan ve halen bir Dubois kullanıcısı için tasarlandı. Tasarım yarış parkurundan hızlı olmanın yanı sıra süper yat lüksünden ve konforundan taviz vermeden mavi sularda aile ile birlikte yapılacak yolculuklar için harika detaylar barındırıyor. Yüksek teknoloji gövde yapısal Nomex çekirdeğe sahip karbon fiber yapıdan oluşuyor ve epoksi vakum teknolojisi kullanılmış. 

Dubois-35M-super-stern

Dubois 35m Super Stern yelkenlisinde çift dümen düzeneği yer alıyor, yüksek kaldırma oranlı salma ve baloncuk şekilli gövde ile kusursuz bir seyir sağlayacak. Dubois 35m Super Stern yelkenlisini eşsiz kılan ise yarış öncesinde veya kazanılan bir yarış sonrasında kutlamaların yapılabileceği üstü açık kıç platformu... 180 derece dönerek açılan platform aynı zamanda kolaylıkla denize girip çıkılabilecek bir ‘beach club’. Bu alana ana kabinden doğrudan erişim bulunuyor ki, bu da master kamara sahibine kendine özel bir plaj anlamına da geliyor. Arzu edildiğinde ise bu alan bir dış mekan yemek yeme alanı, veya keyifli sohbetler için oturma grubu ile de donatılabilir.

Dubois-35M-super-stern

3,30 metre uzunluğundaki servis botu da bu açılır kapanır platform altına gizlenmiş durumda, servis botunun denize indirilmesi için bir de vinç bulunuyor.

Tek direkli yelkeni Dubois 35m Super Stern yatını iç tasarımında ise teknenin tüm genişliğini kullanan bir master kamara ve iki adet çift yataklı kamara bulunuyor. Tüm kamaralar kendi bağımsız banyo bölümlerine sahip. Yatın ön bölümünde ise iki mürettebat için ayrıca bir ranzalı kamara sancak tarafında bulunurken, iskele tarafında da kaptan kamarası konumlandırılmış. Dubois 35m Super Stern yelkenlisinin üretimini yapacak tersane ve dekorasyon ekibi bu heyecan verici yat üzerinde halen çalışmalarını sürdürüyorlar. yatvitrini.com olarak 2017 yılının yaz aylarındı bu harika yelkenliyi denizlerde görebileceğimizi tahmin ediyoruz.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.