Satılık Tekneler

Dubai Uluslararası Arenada İmzasını Atacak
25.01.2015 Dubai Uluslararası Arenada İmzasını Atacak
2014 yılında Ortadoğu’da lüks tüketimin % 11 artması sonrasında, 150 yeni firma 2015 Dubai International Boat Show’a katılma kararı aldı. Yeni firmalar ile Dubai International Boat Show’da, Dünya'nın dört bir yanından Avustralya, Çin, Almanya, İtalya, A.B.D., İngiltere, Fransa ve Türkiye’den firmalar fuarda yer alacaklar.

Dubai Uluslararası Arenada İmzasını Atacak

23. kez düzenlenen fuara bir kısa ara sonrasında Alman Yat ve Gemi Üreticileri Birliği’de (DBSV) katılacak. Yeni katılımcı firmalar arasında İtalya’dan Genial Yachts ve Comar Yachts, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki fuara, tüm üretim serileri ile yer alacaklar. Fuara yeni katılan bir diğer firma, Lüksemburg’dan Bel Monte Boats. Ayrıca Almanya’dan katamaran ve yelkenli tasarım ofisi SAY Yachts’da fuarda yer alacak.

Dubai Uluslararası Arenada İmzasını Atacak

2015 Dubai International Boat Show, Çin yat üreticileri için de bir gövde gösterisi haline dönüşecek. Çinli lüks yat üreticilerinin hızlı büyümesinin sonuçları, bu yıl Ortadoğu’daki satışları ile perçinlenecek gibi görünüyor. Amerikan sektör araştırmalarına göre Çin'in özel finansal büyüklüğünün 2014 yılında 22 Trilyon, 2018 yılında ise 40 Trilyon dolara ulaşması bekleniyor.

Dubai Uluslararası Arenada İmzasını Atacak

Avustralya da bu yıl Dubai’de büyük katılım ile temsil edilecek. Avustralya bu fuara yıllardır katılan bir ülke. Burada en önemli konularda biri de, bölgedeki süperyatların güney yarım küreye yaptıkları uzun yolculuklarda Avustralya, en önemli uğrak noktası. Gerek servis gerekse diğer hizmetler için bu fuarda yer alıyorlar.

2015 Dubai International Boat Show 3-7 Mart 2015 tarihlerinde 15:00 – 21:30 saatleri arasında Dubai International Marine Club’da ticari ve bireysel ziyarete açık olacak.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.