Satılık Tekneler

Dubai Marina Yacht Club Kapanıyor
17.10.2016 Dubai Marina Yacht Club Kapanıyor
Ortadoğu’nun en önemli ve dünyanın sayılı sosyete mekanları arasında gösterilen efsanevi Dubai Marina Yacht Club, bir kaç ay içinde kapanıyor.

Dubai Marina Yacht Club

Dubai’ye yolunuz düşmüş ise kesinlikle, Dubai Marina’yı ziyaret etmiş ve arkadaşlarınız ile Dubai Marina Yat Kulübü'nde keyifli zamanlar geçirmiş olabilirsiniz. Düşmemiş ise de, mutlaka Dubai Marina Yat Kulübü'ndeki eğlencenin, özellikle perşembe akşamlarındaki partilerin ve cumartesi sabahları ailece yapılan kahvaltıların ne kadar meşhur olduğunu duymuş olabilirsiniz.

Dubai Marina Yacht Club2

Emlak Geliştirme Şirketi Emaar yaptığı açıklamada, yıkılacak olan Dubai Marina Yat Kulübü yerine bir otel ve dünya klasmanında yeni bir yat kulübü inşa edileceğini belirtti. Dünya sosyetesinin Ortadoğu’daki buluşma noktası olan Dubai Marina Yacht Club'ın yıkım işlerine, tahminen 2017 yılının ilk çeyreğinde başlanması bekleniyor.

Dubai Marina Yacht Club3

Kulüpteki yeme ve içme hizmetleri ve kulüp ile ilişkili servislere, ocak ayı itibarıyla son verilecek. Bunun yanı sıra marina ile ilişkili servislerin ise, “The Address Dubai Marina” tarafından verilmeye devam edeceğini belirtildi.

Dubai Marina Yacht Club4

Tarihi mekanların yıkılarak yerlerine gökdelenlerin ve duygusu olmayan binaların yapılmasına sadece bu ülkede değil, hatta modern olarak tanımlanan binaların bile rant için yıkılması karşısında üzgünüz. 

Dubai Marina Yacht Club5

Bir yandan yıkımlar olurken diğer yandan da yeni tesisler açılmaya devam ediyor. Dubai’de bir iki ay içinde dünyanın en özellikli vahşi yaşam macera parkı açılıyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.