Satılık Tekneler

Donna Del Mare, Benzersiz Bir Tatil İçin Sizleri Bekliyor
11.02.2017 Donna Del Mare, Benzersiz Bir Tatil İçin Sizleri Bekliyor 2007 yılında Aegean Yacht tarafından üretilen ve en son 2016 yılında yenilenen 39 metre (127,95 feet) uzunluğundaki Donna Del Mare yatı, tatilinizde sizleri ağırlamak için Dubrovnik limanında hazır bekliyor.

Donna Del Mare

Tatil yapmak için kiralanan yatlar arasında en yaygın charter tatili için  genelde motoryatlar tercih ediliyor. Genel olarak motoryatların dış mahallerinde, yelkenlilerden daha büyük alanlar bulunuyor. İç mekanları da göreceli olarak daha geniş olan motoryatlar genellikle jakuzi, yüzme havuzu, eğlence sistemleri ve garajındaki deniz oyuncakları ile daha cazip hale geliyor.

Donna Del Mare.

Donna Del Mare
'de 18 konuk, en üst düzeydeki konfor ile döşenmiş 7 farklı kamarada ağırlanıyorlar. Kamaralardan bir tanesi yat sahibi kamarası şeklinde master kamara, diğerleri ise çift kişilik yataklı kamaralar..
Bazı kamaralarda ilave üçüncü yatak yer alıyor. Yatta, lüks deniz keyfinin en mükemmel düzeyde yaşanabilmesi için 7 mürettebat görev yapıyor.

Donna Del Mare.. Donna Del Mare...
Donna Del Mare.... Donna Del Mare.....

Donna Del Mare, aile ve arkadaşlarınızla sosyalleşmek ve eğlenmek için ideal bir charter yat. Ayrıca, sahip olduğu özellikleri arasında klima, WiFi bağlantısı, açık güverte jakuzisi ile demir sabitleyiciler sayılabilir.

Donna Del Mare, Donna Del Mare,,

Çelik gövde ve yine çelik üst yapılı tam deplasman yat, sahip olduğu demir sabitleyiciler ile, konuklarına zorlu hava koşullarında da rahat bir tatil vaat ediyor. Seyir hızı 11 knot olan yat, maksimum 13 knot hıza çıkabiliyor. 36 ton yakıt kapasitesi sayesinde 5.000 deniz mili yapabiliyor. 

Donna Del Mare,,,

Donna Del Mare, zarif ve rahat bir atmosfer yaratmak için her zaman geçerli olan tarzı, mobilyaları ve görkemli oturma grupları ile benzersiz bir tatil için sizleri bekliyor.

Donna Del Mare'ye ulaşmak için www.booktheboat.com u ziyaret edebilirsiniz. 

www.booktheboat.com
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder