Satılık Tekneler

Dometic Marine, CNR Avrasya Boat Show'da
18.02.2015 Dometic Marine, CNR Avrasya Boat Show'da
Bu yılki İstanbul CNR Avrasya Boat Show'da adını duyuran Dometic, SeaLand, Sea Xchange, Spot Zero ve Livos markalarından bir dizi ürününün distribütörü olarak Eltesan'ı belirledi. Satış ve mühendislik şirketi Eltesan, 2007'den beri WAECO ürünleri dahil olmak üzere Dometic ekipmanlarının distribütörüdür.Dünyanın önde gelen denizcilik sektörü imalatçılarından Dometic Marine, Türkiye'deki yeni stratejisinin bir parçası olarak distribütörü Eltesan Mobil aracılığıyla, dört markayı daha bünyesine alarak ülkedeki varlığını güçlendirdi. 
 
Dometic'in gittikçe artan denizcilik sanitasyon ürünleri, su yapıcıları ve makine dairesi havalandırma ekipmanı sunumları, Eltesan'ın hem OEM hem de sektör dışı müşterilerine çok geniş kapsamlı ürünler sağlamasına; ayrıca tüm konfor, elektrik, gemi itki ve kumanda, sıvı kontrol ve filtreleme çözümleri için tek bir nokta olarak hareket etmesine olanak sağlayacaktır. Bu Türk şirketi profesyonel mühendislik ve mükemmel servisin yanı sıra, müşterilerine satış sonrası lojistik yönetimi de sağlamaktadır.
 
Denizcilik OEM – EMEA Başkanı Julien Lefeuvre: “Bu yeni strateji, Türkiye'deki sektörde önde gelen bir mühendislik ve sistem çözüm ortağı olarak Dometic'in konumunu daha da güçlendirecektir. Bu yeni marka sunumunun, Eltesan'ın geniş satış ve satış sonrası ağı, deneyimli mühendisleri ve kapsamlı yerel denizcilik pazarı bilgisi ile birlikte, OEM ve diğer müşterilerin tüm denizcilik ekipmanı gereksinimleri için Dometic ürünlerini seçmesi sonucunu vereceğinden eminiz.
 
“Türkiye, güçlü süperyat imalat sektörü ve büyüyen sektör dışı talebi nedeniyle bizim için çok önemlidir. Ülkedeki yat imalat sektörü, yüksek kaliteli işçiliği konusunda bilinmektedir. Aynı zamanda da ABD - AB pazarlarına göre daha düşük maliyetler ve yüksek esneklik avantajlarından yararlanmaktadır. OEM'ler arasında resesyondan çıkış sinyalleri 2015'te de devam etmektedir. Denizlerle çevrili olan Türkiye aynı zamanda Avrupalı gemiciler için de cazibe merkezidir ve bu sayede ülkedeki sektör dışı talep de yükselmektedir.” demiştir.
 
Yeni Dometic markaları, çok çeşitli yeni ürünleri kapsamaktadır ve bunlar artık Eltesan müşterilerine de sunulacaktır. SeaLand yelkenli yatlardan motorlu teknelere ve süperyatlara kadar çok çeşitli deniz araçları için vakum, yumuşatma ve yerçekimli boşaltma tuvaletleri ile tutma depoları ve diğer tuvalet sistemi aksesuarları dahil olmak üzere, çeşitli sanitasyon çözümleri ve teknolojileri sunmaktadır.
 


Dometic Sea Xchange Deniz Suyu Ters Ozmoz sistemi su yapıcısı, diğer bir temel ürün sunumudur ve Dometic konfor çözümleri için önemli bir tamamlayıcı üründür. Sea Xchange SX Serisi ve Ticari CX Serisi, çok sayıda denizcilik uygulaması için temiz su çözümleri sağlar. Kapasitesi günde 600 galondan (GPD) 20.000 GPD'ye kadar değişir.
 
Püskürtüldüğü yüzeylere  leke bırakmadan kurumasını sağlayan yumuşak, saf su üretimi için yeni bir teknolojiyi getiren Dometic Taşınabilir Spot Zero ürünü, küçük bir temiz su ters-ozmoz ünitesidir. Saflaştırma sistemi, çözünen katı maddelerin %95 ila 99'unu giderir, su sertliğini %100 düşürür ve diğer kirleticileri temizler.
 
Dometic Livos ürünleri eksenel fanlar, merkezcil fanlar, duman ve yangın söndürücüler, buğu çözücü ızgaralar ve elektronik fan kumandaları gibi gemi makine dairesi havalandırma sistemleri ve bileşenlerini içerir.
“Yeni ürün paketi, Dometic'in Türkiye'deki değerini arttırmakta ve kapsamlı ürün yelpazemizi göstermektedir” diye ekliyor Lefeuvre. “SeaLand pazardaki en önemli markalardan biriyken Sea Xchange ve Spot Zero ürünleri ise sağlayabildiğimiz çözümlere bir kol daha eklemektedir. Dometic Livos gemi makine dairesi havalandırma çözümleri, Eltesan'ın pompa ve sıvı kumanda çözümleri için tamamlayıcı ürünler olarak görev yapmaktadır.”
 
1997 yılında kurulan Eltesan, OEM için global bir mühendislik çözümleri sağlayıcısıdır . Jeneratörler, soğutucular, soğutucu kutuları, mutfak ekipmanları, sanitasyon sistemleri, mobil elektrik ekipmanı, dişli kutuları, itki sistemleri, atölye ekipmanı, güneş panelleri, rüzgar jeneratörleri, pompalar, fanlar ve daha fazlasını içeren geniş bir ürün yelpazesiyle sektör ve sektör dışı müşterileri için müşteri odaklı bir tedarikçidir.
 
Yeni Dometic ürünleriyle Eltesan'ı, CNR Avrasya Boat Show Hall 5 Stand C02'de ziyaret edebilirsiniz.
 

http://eltesanmobil.com.tr/
http://www.dometic.com/

yatvitrini.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.