Satılık Tekneler

DND Yacht Design’dan Çin pazarına özel tasarım
22.10.2015 DND Yacht Design’dan Çin pazarına özel tasarım
Çinli yat tasarım stüdyosu DND Yacht Design, 24,9 metrelik yeni süperyat projesini tanıttı. Puccini Yachts tarafından üretilmek üzere tasarımı tamamlanan süperyat, Çin pazarı için özel olarak tasarlandı. Yatın genel dağılımına bakıldığında, Çin eğlence kültürünün önde gelen eğlence unsurlarından karaoke için, ayrı bir oda olması, Çin pazarına hitap etmesi için özellikle tasarlandığının bir diğer kanıtı.

DND-Yacht-Design

Yeni süperyatta misafirler için başka bir çok sosyal alan daha mevcut. Konforlu flybridge’de geniş bar bölümü, salon kısmındaki sıcak atmosfere sahip oturma grubu, geniş camlar bu alanların başlıca unsurları arasında. 

24,9 metrelik süperyatın tasarımcısı, DND’nin yorumu ise; ‘DND bu proje ile Çin pazarı için sembolik bir yat üretmeyi amaçlıyor. Projenin her detayında yerel tecrübe ve arka planımızı kullandık.’ dedi.  

DND-Yacht-Design-1

DND’nin bu yeni süperyat tasarımı, performans açısından ele alınacak olursa; süperyat çift CAT motor seçeneğinde 1150 beygirlik modeller ile geliyor. 1400 beygir güç üretebilen daha kuvvetli motor seçeneği ise MAN.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder