Satılık Tekneler

Discovery Yachts’dan yeni 48 feet yelkenli
19.07.2015 Discovery Yachts’dan yeni 48 feet yelkenli Discovery Yachts, 55 feet yelkenli modelinin bir küçüğünü piyasaya sürüyor. 48 feet boyundaki yeni D48, farklı düzen seçenekleri ile geliyor.

 discovery-yacht-48 İki kamaralı ve üç kamaralı iki farklı düzen sunan yeni Discovery D48’deki seçenekler sadece kamara düzeni ile sınırlı değil. Alıcının isteğine göre tek dümen veya daha geniş kokpite olanak tanıyan çift dümen seçeneği de mevcut.

Yeni D48’de tekne içi yaşamını kolaylaştıran yüksek salon tasarımı var. Navigasyon bölümü de bu yükseltilmiş alanda konumlanıyor. 

Üretici Discovery firması, D48’in özellikle güvenli ve kolay erişilebilir yelken seyrini kullanıcılarına sunmak için tasarlandığının altını çiziyor.  

Discovery D48, ‘Ocean’ ve ‘Riviera’ versiyonlarıyla piyasaya çıkıyor. Ocean versiyonu tek dümenli ve iki lüks suit kamara içerirken Riviera çift dümenli, daha geniş kokpit alanına sahip ve üç adet çift kişilik kamara düzeni içeriyor. Riviera’da tekne sahibi kamarası baş altında konumlanırken diğer iki misafir suiti kıç tarafta yer alıyor. Her iki versiyonda da katlanır güneşlenme platformu mevcut. Yükseltilmiş salon ve navigasyon bölümü ile çift cenova, her iki versiyonda da mevcut olan özellikler. 

Bu yeni yelkenli yatın meraklılarıyla ilk buluşması 11-20 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Southampton Boat Show’da olacak.

www.discoveryyachts.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.