Satılık Tekneler

Depar Motor Evinrude E-TEC G2 Lansmanı İle Boat Show'da
16.02.2015 Depar Motor Evinrude E-TEC G2 Lansmanı İle Boat Show'da Dünya'nın bir numaralı dıştan takma deniz motoru markası, deniz tutkunlarının vazgeçilmez aşkı Evinrude; teknoloji ve hız sınırlarını zorladığı yepyeni geleceği ayağınıza getiren Evinrude E-TEC G2‘yi Boat Show 2015‘de sunuyor.

Depar Motor Evinrude E-TEC G2 Lansmanı İle Boat Show'da
 
Su üzerinde uçar gibi hissettiren, E-TEC teknolojisi son ürünlerin sergilendiği ve merakla beklenen Evinrude E-TEC yeni nesil G2 modelinin lansmanı Avrasya Boat Show Fuarı VIP açılış gününde gerçekleşti.

Dünyada 100’den fazla ülkede, 4.200 bayi ve distribütörü, toplam 168.000 çalışanı ile, deniz motoru, deniz motosikleti, motosiklet, ATV, UTV ve kar motosikleti gibi araçların üretimini yapan, dünyaca ünlü BRP’nin (Bombardier Recreational Products) ürettiği Evinrude tekne motorlarının Türkiye Distrübütörü Depar Motor, fuara özel 5+5+5 kampanyası ile bir ilke imza attı. Böylece Depar Motor, denizcilik endüstrisindeki düşük bakım maliyeti ve sınıfında öncü yakıt verimliliğiyle 5 yıl garanti sunan tek dıştan takma motor üreticisi oldu. Bu uygulama ile, 5 yıl motor garantisi, 5 yıl paslanmazlık garantisi ve 500 saatlik bakım aralığıyla bayiye uğrama derdine son vererek, suda en uzun süre kalabilmeyi (düzenli servis kontrolü dahilinde) garanti altına alınıyor.

Depar Motor Evinrude E-TEC G2 Lansmanı İle Boat Show'da

Depar Motor A.Ş. CEO’su Vidal İtkin’in 2015 modelleri ve teknik özelliklerini anlatan konuşmasıyla başlayan etkinilikte Depar Motor standı, denizcilik tutkunu ve tekne meraklısı yüzlerce kişiyi ağırlıyor.

Vidal İtkin Evinrude 300HP’nin teknik özelliklerini anlattığı sunumda, denizin bir tutku olduğuna ve bu tutkuyu perçinlemek için doğru bir motor seçiminin önemli olduğuna dikkat çekti. Evinrude’un deniz motoru camiasında gelinen son nokta olduğunu vurgulayan İtkin, motorların teknik özellikleriyle ilgili;  “Deniz ve motor tutkunları, 300 HP gücündeki değişik teknelere ve çoklu montajlarında aralarında bulunduğu (3x 300 ve 2 x300 ) son teknoloji motorların kullanıldığı teknelerle, E-TEC teknolojisinin kattığı gücü ve farkı birebir görme imkanı buldular.” dedi.

Dünyanın En Hafif, En Az Yakıt Tüketen Ve En Ucuz Deniz Motosikleti!

Depar Motor Evinrude E-TEC G2 Lansmanı İle Boat Show'da

Ayrıca Depar Motor standında, eşsiz tasarımı, ultra premium iç dizaynı ile motorlu tekne Scarab Jet Boat markasının efsanevi modelleri, fiyat, ağırlık ve yakıt tüketimini yarı yarıya düşüren Sea-Doo markasının Spark modelleri de ilgi çeken ürünler oldu.

Türkçe'de ateşlemek anlamına gelen Spark, dünyanın en hafif, en az yakıt tüketen ve en ucuz jet-ski’si olma özelliğini barındırıyor. Fiyat, ağırlık ve yakıt tüketimini yarı yarıya düşürüyor. 

 
http://www.deparmotor.com/


Emre Güler
yatvitrini.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder