Satılık Tekneler

Denpar Makina ve Arcturus Marine 'den uluslararası eğitim semineri
17.09.2014 Denpar Makina ve Arcturus Marine 'den uluslararası eğitim semineri

ABT (American Bow Thruster) ve TRAC ürünlerinin Amerika’daki üreticisi olan Arcturus Marine Türkiye distribütörü olan Denpar Makina aracılığı ile 21-22 Ekim tarihlerinde İstanbul'da uluslararası bir eğitim semineri gerçekleştirecek. Yabancı ve yerli katılımcılar, 2 gün boyunca TRAC dijital tekne dengeleme sistemleri, AC, hidrolik manevra pervaneleri ve CanBus haberleşme ağı tekniği üzerine eğitim görecekler.

Denpar Makina

ABT TRAC firması dijital tekne dengeleme sistemleri, hidrolik ve AC manevra pervaneleri üreticisidir. Tekne dengeleme sistemleri, dalga ve rüzgar etkisi ile yatlarda oluşan sallanmayı önleyerek konforlu bir yaşam alanı sağlıyor. Sistemin sağladığı rahatlık ve konforlu yaşam sayesinde Dünya'da 20 mt üzeri yatlarda standart sistem olma yolunda hızla ilerliyor. ABT TRAC bu sistemin öncü firmalarından biri ve ürettiği sistemlerin kalite, güven ve geniş servis ağı sayesinde, AMERICAN EXPEDITION YACHTS, AZIMUT YACHTS, SUNSEEKER, PRINCESS, RIVA YACHTS, SANLORENZO ve daha ismini saymadığımız birçok dünya markaları  ABT TRAC Stabilizer & Thruster markasını tercih ediyor.

Türkiye’de ABT TRAC markasını tercih eden üretici firmalar arasında;  BİLGİN YAT, ÇİZGİ YAT, MENGİ-YAY, ORUÇOĞLU, STORY YAT, HUZUR YAT, KIZILKAYAN YAT,LEOMAR YAT, ALIA YATÇILIK, CMB, MAYRA YAT, VOS MARINE, PERI YAT, PEER GYNT, KARİDES YATÇILIK, VICEM YAT ve KOBRA YAT gibi Türkiye ve Dünya'nın güçlü markaları yer almaktadır.


www.denpar.com.trYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder