Satılık Tekneler

Dennis Ingemansson'dan 'Post-Modern' 70M Tasarım
27.01.2014 Dennis Ingemansson'dan 'Post-Modern' 70M Tasarım

Dennis Ingemansson'dan 'Post-Modern' 70M Tasarım

Yat tasarımcısı Dennis Ingemansson, şık ve post-modern süperyat tasarımını tanıttı. 70.2 metre boyundaki konsept süperyat, geleceğin yat tasarımlarına ışık tutar nitelikte.

'Post-modern sanattan etkilenmiş, sanatsal bir tasarım' sözleriyle eserini tanımlayan Ingemansson, lüks atmosferin, açık alanlar ve cam yapı sayesinde ortaya konduğunu söylüyor.

Dennis Ingemansson'dan 'Post-Modern' 70M Tasarım

Charter pazarının gereksinimleri göz önünde bulundurularak ortaya çıkan bu tasarımda, iki adet olan ana kabinler dikkat çekiyor. Tekne sahibinin ana kabinlerinin ikisi de ana güvertede yer alıyor. Ek olarak dört adet misafir kabini bulunuyor. Salon kısmında en göze çarpan özellik ise olağanüstü yüksek tavanı. Güneş ışığını kullanmayı temel alan tavan yapısı, salon bölümünde benzersiz bir atmosfer yaratıyor.

Bu süperyat tasarımının bir başka alışılmadık özelliği de baş tarafta konumlanmış bot garajı. Bot garajında iki adet 7.5 metrelik bot ve jet-ski'ler saklamak da mümkün. Motoryatın kıç tarafında da yine post-modern görünümlü, 7 metrelik bir yüzme havuzu yer alıyor.


www.superyachttimes.com
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder