Satılık Tekneler

Denizde Ev Keyfi "The Cube"
29.11.2014 Denizde Ev Keyfi "The Cube"

Denizde motor yatınızda veya da yelkenlinizde evinizdeki rahatı bulmanız doğal olarak zor. Ancak, deniz evlerde hem denizin özgürlüğünü ve huzurunu yaşarken hem de evinizin rahatını ve konforunu bir arada yaşama fırsatını elde edebileceksiniz.

Denizde Ev Keyfi 'The Cube'

Denizde ruhunuzu dinlendirirken belki de kendinizi evinizde hissetmeniz kadar rahatlatıcı bir şey olamaz. Bir sıcak yaz günü veya kışın soğuk günü olabilir. Denizdeki her insan denizin vermiş olduğu sonsuz huzur ve özgürlüğe rağmen sonunda her zaman kendi evinin sıcaklığını ve rahatlığını arar.

Biz “Tutku Üretiriz” sloganı ile yat ve deniz evler üreten Alman Schaaf tersanesi tecrübeli tasarımcılar ve vasıflı ustalar ile çalışarak denizde hayalleri gerçekleştirirken modern yaşamın tüm özelliklerini ürünlerinde kullanıyorlar.Evinizdeki oturma odanız, yatak odanız ya da mutfağınız tüm bunlar size başka duygular yaşatır. Kimi insan oturma odasında televizyonun karşısında TV keyfi sürmek isterken hanımlarda mutfakta lezzetli yemekler, kekler yapmanın arayışında olabiliyorlar. İnternet bağlantısı, uydu bağlantısı veya teknolojinin son gelişmelerini teknelerin dar ve sıkışık mekanlarında yaşamak yerine daha geniş alanlarda bu keyfi yaşamak isteyenlere ideal bir çözüm deniz ev... Modern yaşam için gereken her şeyi bir arada ve en iyi şekilde hissetmek isteyenler için.

Denizde Ev Keyfi 'The Cube'

160 metre kare bir ev 100 metre kare bir teras hem de bu ev deniz üstünde, sanki boğazda bir yalıdasınız. 1 ana kamara, 1 misafir kamarası veya çalışma ofisiniz, 1 banyo ve sauna, tam donanımlı bir mutfak. Dört dörtlük bir yalı ve isterseniz işinizi de evinize kolaylıkla taşıyabilirsiniz. İşinizi ofisinizde bitirdikten sonra trafik derdini düşünmeden bir merdiven ile terasınıza çıkarak ateş kırmızısı gün batımının keyfini tüm benliğinizle yaşamak ömrünüze ömür katacaktır.

Denizde Ev Keyfi 'The Cube'

Deniz evde her mekan bir evin odası olarak tasarlanmış, sadece oda görsellerini gördüğünüzde deniz kenarında bir ev diye de düşünebilirsiniz ama bu ev istediğiniz koyda ya da bir gölde sizin ve konuklarınızın hayallerini gerçekleştirecek. Teknelerde gövde yapısından kaynaklanan küp formunun kullanım zorluğu bu deniz evde yok, bu nedenle de kendinizi daha çok bir evde gibi hissediyorsunuz. Deniz evde yüksek kaliteli malzemeler kullanılmış. Ayrıca son teknolojik arıtma cihazları ile donatılarak özellikle göllerde ve kapalı koylarda kirliliğe sebep olmaması için her türlü önlem alınmış.

Biz şimdiden uyaralım bu deniz evler bağımlılık yapabilir.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.