Satılık Tekneler

Denizcilikte Yenilikçi Tasarım Ödülleri Amsterdam'da
03.08.2013

Denizcilik sektöründe çığır açacak buluşlara sahip mucitler için 19-21 Eylül'de hayatlarının fırsatını kazanma şansı olacak. Amsterdam'da düzenlenecek METS'te (Denizcilik Malzemeleri Ticaret Fuarı) görücüye çıkacak olan buluşlar için son başvuru tarihi ise 17 Eylül olarak belirlendi.

Geçen yılın DAME (METS tasarım ödülü) sahibi, Torqeedo'nun ürettiği Deep Blue elektrikli kıçtan takma deniz motoru olmuştu. Torqeedo'nun CEO'su Christoph Ballin, 'Yüksek güç sınıfında, dünyanın ilk elektrikli kıçtan takma motorunu, dünya pazarına bu yarışmayla sokmamız bizim için mükemmel oldu.' dedi. Ballin sözlerine 'Dünya basınından müthiş bir ilgi gördüp birçok yeni bağlantılar edindik.' diye devam etti.

Denizcilikte Yenilikçi Tasarım Ödülleri Amsterdam'da

DAME ödülleri için başvuru ücreti ise 150 Euro.

Bu yıl başvuru ücretlerinden elde edilecek gelir ise, 'Sailability', yani engelli insanlara yelken ve denizcilik aktiviteleri yaptıran bir programa bağışlanacak. Başvurular METS'in sitesinden online olarak yapılıyor.

http://www.metstrade.com/
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder