Satılık Tekneler

Deniz Tutkunlarının Dev Buluşmasına Davetlisiniz
29.01.2014 Deniz Tutkunlarının Dev Buluşmasına Davetlisiniz

Deniz Tutkunlarının Dev Buluşmasına Davetlisiniz

Mega yat üretimi, ekipman ve aksesuar konusunda dünya sıralamasında ilk üçte yer alan Türkiye, CNR Avrasya Boatshow ile dünya yat sektörüne bu yıl da damgasını vuracak. Tekne ve boatlarda hız, konfor ve uygun fiyat arayan deniz severlerin buluştuğu, 10 gün boyunca açık kalan CNR Avrasya Boat Show geçtiğimiz yıl 71 bin 811 ziyaretçi tarafından gezildi 
Sektörde 1 milyar dolarlık iş hacmi yaratan fuarda sergilenen teknelerin tamamına yakını alıcı buldu. Bu yıl da 15- 23 Şubat 2014 tarihleri arasında CNR Expo Fuar merkezinin ev sahipliği yapacağı dev organizasyonda, dünyaca ünlü markalar mega yatlarını sergileyecekler.

Deniz Tutkunlarının Dev Buluşmasına Davetlisiniz

Bu yıl 100 bine yakın ziyaretçi hedefi olan, dünyanın karada yapılan ikinci büyük fuarı CNR Avrasya Boatshow' un katılımcı ülkeleri arasında, İtalya, Hollanda, İngiltere, Fransa, Yunanistan, İspanya, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Rusya, Danimarka, Portekiz yer alıyor.

Tasarımın, lüksün, konforun, yeniliğin ağarlanacağı fuar siz deniz tutkunlarını bekliyor.

Online biletinizi almak buraya TIKLAYINIZ

CNR Avrasya Boat Show biletinizi %20 indirimli alma fırsatını yakalayın.


http://www.cnravrasyaboatshow.com/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder