Satılık Tekneler

Delta Powerboats’dan Tam Karbon Motoryat
22.03.2017 Delta Powerboats’dan Tam Karbon Motoryat İskandinav esintisinin tüm çizgilerinde hissedildiği ''Knot Again'', 88 feet’lik bir karbon motoryat. Oldukça fonksiyonel olan Delta 88 Carbon modeli, Lars Modin imzalı. Dikey burun yapısı ve dikdörtgensel çizgilere sahip olan motoryat, hayli dikkat çekici.

Delta 88 Carbon

ABD pazarı için tasarlanmış olan Delta 88 Carbon modelinin ‘Knot Again’ isimli bu üçüncü gövdesi, %100 karbon fiber malzemeden üretildi. Testlerde 30 knot üzeri süratlere erişen motoryat, sportifliğini sadece görsel olarak yansıtmadığını bir kez daha kanıtladı. 

Delta 88 Carbon. Delta 88 Carbon..
Delta 88 Carbon... Delta 88 Carbon,

Bu boyutlarda pek alışılmamış olan karbon fiber gövde, eskiden bir otomobil yarışçısı olan Chapman Ducote’nin yatırımcısı olduğu Delta Powerboat’un öne çıkan yegane özelliği. ''Yarışçı geçmişim sebebiyle, her zaman karbon fiberden tekneler üretmek istemişimdir.'' diyen Ducote, özellikle Avrupa’da adından söz ettiren bir marka haline gelen Delta Powerboats’u kurmuştu. Delta Powerboats ilk defa 2010’da 54 Carbon modeliyle piyasada yer almış ve adından sıkça söz ettirmişti.

Delta 88 Carbon,,

Dikey burnundan geniş yüzme platformuna 25,88 metre uzunluğunda olan Delta 88 Carbon, 28 metrelik yatlarda karşımıza çıkacak geniş iç mekanlar sunuyor. Geniş misafir kamaraları ve iki adet mürettebat kamarasının yanı sıra, üç adet Volvo Penta IPS 1200’ü saklayacak makine dairesi bulunan motoryat, bu hacimleri 6,25 metrelik genişliğine borçlu. 

Delta 88 Carbon,,, Delta 88 Carbon.,
Delta 88 Carbon,,.. Delta 88 Carbon...,,,

İdeal koşullarda 30’lu knot’ların sonlarını görebilen motoryatın seyir sürati 22,5 knot. Karbon yapısı sayesinde ise ağırlığı sadece 45 ton.  

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.